Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belém kötött egy idős nő,...

Belém kötött egy idős nő, miért esik ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy vérvételnél a folyosón várakozva két sorba kellett állni. Az egyik sor az ajtó felé nyílt, ők arra vártak, hogy bemenjenek és vért vegyenek tőlük. A második sor az ablak előtt pedig még csak arra várt, hogy beadhassa a beutalóját az asszisztensnek. Én szerettem volna az első soron keresztül menni, hogy valahogy átjussak az asszisztenshez és beadjam a papírjaimat, amikor egy idős nő, elég aggresszívan elkezdett kiabálni, hogy mit képzelek magamról, ne furakodjak, mindenki sorba áll. Hiába próbáltam megmagyarázni neki, hogy nem furakodok, csak próbálom beadni a papírjaimat, mintha meg se hallotta volna. Nagyon kellemetlen volt, hiába csitítgattam. A poén csattanója, hogy amikor a nőre került a sor, kiderült, hogy ő viszont totál máshol van, mint lennie kellene, nem is a vérvételt keresi, hanem valami másik labort.

Szóval abszolult egy olyan jelenet volt, ami gondolom nap mint nap megtörténik, egy sima veszekedés. Mégis annyira rosszul érint. Nem szoktam hozzá, hogy így beszéljenek velem, amikor nem is követtem el hibát. De ha még hibáztam is volna valamiben, azt miért kiabálva, minősíthetetlen hangon kell a másik ember fejéhez vágni, ahelyett, hogy emberi módon kommunikálnánk? Miért hiszi mindenki magát és a saját problémáját felsőbbrendűnek a másik embernél?



2021. febr. 5. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
'Ez a világ ahogyan ma létezik.... Isten hozott a valóság sivatagában'Morpheus
2021. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező,

edzd magad az emberek akcióira és reakcióira, mert nagyon kis érzékeny lelkű vagy és ezért sokszor lesznek rossz perceid, óráid, napjaid, ...stb.

Azt nem lenne szabad így mellre szívnod, hogy egy egyértelműen beteg öregasszony miket hadovált kínjában.

Vedd úgy, hogy meg sem történt, mert sok értelme nincs ezen rágni magad!

2021. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Ez a hatasa a korlatozasoknak. A legtobb ember idegbeteg lesz toluk.


Vissza kell orditani az ilyen gyokernek. A nyanyak rendszwrint felsobbrendunek erzik magukat erthetetlen modon.

2021. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet egy fél mpig sem szabad mellre szívni.

Bolond lyukból bolond szél fúj... :-D

2021. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Átérzem.


Velem egyszer volt ilyen. Anyukám váratlan halála után egy hónappal elmentem a pszichológushoz. Már évek óta jártam oda, ismertem a járást. Bementem, a váróban mindenki nyugodtan ült. Az a szokás, hogy a nővérállomás nyitott ajtaján kopogsz, elkérik a neved, előkeresik a kartonod, és mondják, hogy ülj le.


Ezt tettem, odamentem, szóltam, hogy ott vagyok, aztán félreálltam, hogy majd szólítanak. Erre egy öregasszony elkezdett károgni, hogy ő előbb volt ott. Először nem törődtem vele, de aztán elkezdte tovább mondani, "hahó, én voltam itt előbb". Kedvesen mosolyogva mondtam neki, hogy nyugodtan menjen oda, a nővérek nem fognak kijönni. Erre hápogott, hogy vele így nem lehet beszélni, ő előbb itt volt, micsoda szemtelen, neveletlen gyerek, ez a mai fiatalság - 29 voltam. Bevallom, elpityeredtem, annyi stressz volt rajtam. Nem értettem, hogy a néni nem érti, hogy teljesen mindegy, ki mondja be a nevét előbb? Nem várhatunk ugyanahhoz az orvoshoz ugyanarra az időpontra.


Végül a kiabálásra kijöttek a nővérek, és lenyugtatták az öregasszonyt. De nekem is szar volt utána. Az volt bennem, hogy az ilyen gonosz vén szipirtyók élnek 90 évig, anyukám meg 50 évesen elment.

2021. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, tényleg sz..d le, mert az ilyen idióták csak másokon vezetik le a saját frusztrációjukat..

#5 Nagyon nagyon sajnálom!

2021. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!