Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeret más is egyedül lenni...

Szeret más is egyedül lenni rajtam kívül ?

Figyelt kérdés
Érdekes, eddig tökre az volt velem, hogy alkalmazkodni kellett mindenkihez. Közben leváltam a családról, a barátaim mind leléptek és igazából az elején zavart az egyedüllét, mostmár viszont tökre szabadnak érzem magam. Senkinek sem kell megfelelnem, azt csinálok, amit akarok, senki nem szól bele a dolgaimba. Ez maga a szabadság. Se párkapcsolatom, se gyerekem nem lesz az életben. Ez annyira jó és felszabadító érzés. Nem függök senkitől.

2021. febr. 8. 18:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Nincs is szükségem barátra, akik csak elcsesznék a kedvemet, szülőre, aki lehúzná a hangulatomat. Akár életem végéig is simán kihúzom egyedüp. Teljesen szabad vagyok, nekem aztán senki nem parancsol, a magam ura vagyok. Azt veszek, és oda megyek, ahova csak akarok, nem kell kompromisszimot kötnöm. Nem is értem azt, aki párkapcsolatban van, hogy egy egész életen át valakihez hozzáköti magát.. Vagyis értem, a szex miatt, de én akkor sem adom fel a szabadságomat senkiért sem.
2021. febr. 8. 19:02
 2/6 A kérdező kommentje:
Minél kevesebb emberrel tartasz kapcsolatot, annál szabadabb vagy. Így nálam szabadabb ember nem létezik.
2021. febr. 8. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretek egyedül lenni, úgy érzem magam a legjobban. Mondjuk a szüleimet nem utálom azért.
2021. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Imádok egyedül lenni!
2021. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak ez van nekem megírva a sors által.
2021. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek egyedül lenni.
2021. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!