Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van itt rajtam kívül...

Más is van itt rajtam kívül olyan aki már már "kórosan" szeret egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Én ha egyedül vagyok akkor érzem igazán jól magam. Az embereket is csak rövid ideig vagyok képes elviselni magam mellett(persze a család kivétel). Eléggé elba*zzotnak érzem magam emiatt.

2016. ápr. 7. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagyunk egy páran szerintem.
2016. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 piriiiii ***** válasza:
100%

Igen, vagyunk egy páran szerintem.

Amúgy én olyan vagyok, hogy azért valamilyen mennyiségben és formában igénylem a társaságot, de ha megkapom, akkor rosszul érzem magamat benne. Ha nem kapom meg és egyedül vagyok, az jó egy ideig, de utána ebben a közegben és állapotban is rosszul érzem magamat.

2016. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kórosan nem. Mindig találok valami elfoglaltságot, még ha az szimpla töprengésből vagy szemlélődésből is áll. El tudnék élni egy remetebarlangban.
2016. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én kifejezetten nem szeretek egyedül lenni. ideig óráig elvagyok, sok mindent tudok egyedül csinálni, de nem szeretem, hogy folyton egyedül vagyok és nincs kivel együtt tölteni az időmet. utazni, szórakozni, programokat szervezni nagyon szeretnék, de nem egyedül...
2016. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ilyen vagyok mint Te tisztelt kérdező. :D
2016. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3 Teljesen ismerős a helyzet. Ha nem kellene 1 hétig vagy ki tudja mennyi ideig emberekkel találkozni/beszélgetni akkor is vígan ellenék.


Sokszor meg is kapom, hogy miért nincs még senkim stb. aztán amikor mondom nekik, akkor eléggé "hülyén" néznek rám. De már megszoktam. :D

2016. ápr. 7. 17:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik pillanatban majd megveszek azért hogy legyenek körülöttem emberek,aztán amikor a társaságukban vagyok,akkor pedig egyedül szeretnék lenni.
2016. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te hány éves vagy egyébként? Fiú vagy lány vagy?
2016. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 24F :)
2016. ápr. 7. 20:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én néha még a családot se bírom elviselni. :D

Úgyhogy nem vagy egyedül (pun intended)

2016. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!