Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy engeditek el a számotokra...

Hogy engeditek el a számotokra fontos személyeket?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, kevés baráttal, otthon ülő csendes típus.

Igazából 1 barátom van,de távolodunk el egymástól más érdeklődési kör stb, már nem beszélünk annyit, csak hetente szerintem... Volt még egy barátom őt is elvesztettem, hasonló okok miatt. és még sorolhatnám, szóval morzsolódnak le. Aztán megismerkedtem egy lánnyal barátként, de ő a másik városban lakik 1x láttam élőben max, akkor sem kettesben. És interneten nagyon közel kerültünk egymáshoz, sosem veszekedtünk stb, 4-5 hónapot beszéltünk. És pár hete, majdnem egy hónapja megszakadt a kapcsolat. És rájöttem hogy a lányt nem biztos hogy barátként kezeltem magamban, lehet többet is éreztem. És most össze vagyok törve, mert se barátaim nincsenek, se ő. Fiú barátaimra akiket elvesztettem megharagudtam, így túltettem magam rajtuk. De a lányon nem tudom, ezért gondoltam hogy többet is éreztem... Sok dolgon segített át, és hiányzik. Hogy verjem ki a fejemből?


2021. febr. 8. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

" Hogy engeditek el a számotokra fontos személyeket?"


Sajnos nem tudok mást, mint beletörődni.. Anyám meghalt, apám elűzött otthonról, barátaim egytől-egyig leléptek mellőlem. Olyan egyedül maradtam, mint a kisujjam...

2021. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerencsére nekem szüleim élnek, örülök is nekik. Tesóim is vannak, azoknak is.<33

De azon kívül más nincs, fiú barát azért kéne mert suliban jól elvoltunk, volt közös téma meg minden... A lány meg azért mert jót tett a lelkemnek. Mit tehetnék hogy érdekeljem az embereket?

2021. febr. 8. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!