Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öregek miért agresszívitáss...

Az öregek miért agresszívitással reagálnak minden problémájukra?

Figyelt kérdés

Sőt úgy vettem észre hogy sokszor kreálnak egy konfliktust, pl. mikor nekilökdösik a bevásárló kocsit a sorban az előtte lévőnek, de velem olyan is volt hogy a buszmegállóban egy öreg beszélgetni akart hogy 1993-ban volt Makón de nem volt ott semmi, meg politikáról, engem meg nem érdekelt, aztán elkezdett kiabálni hogy mekkora tuskó vagyok.

Az interneten is ők a legagresszívebbek.


2021. febr. 9. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert megkeseredettek, magányosak, frusztráltak.
2021. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Általánosítás, de igen eléggé megkeseredtek, nem tudod milyen életük lehetett stb. Elegük van már az életből xD Nem foglalkoznak semmivel, soroljam még? Csak vigyorogj, és hagy őket.
2021. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

2-es, jaj, milyen életük lehetett?!

Amikor én gyerek voltam, az akkori öregek ahhoz a generációhoz tartoztak, akik átélték a világháborút (adott esetben harcoltak is benne) meg utána az ötvenes éveket, meg 56-ot.

Állítom, kevesebb megkeseredett ember volt köztük, mint a mai öregek között.

2021. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem úgy értem... Nem sajnálom őket ember, de nem tudhatod hogy miért ilyenek. Lehet mentálisan offosak, vagy akármi.
2021. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel cuki vagyok.:)

A kocsit sem tolom senkire, bár rám már tolták. (nem is öregek!)

Tehát máris nem igaz, hogy minden öreg agresszív.

2021. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"de nem tudhatod hogy miért ilyenek."


Ez akkor sem mentség arra hogy másokat vegzáljanak.

2021. febr. 9. 10:36
 7/11 A kérdező kommentje:

"Tehát máris nem igaz, hogy minden öreg agresszív."


Lemaradt hogy tisztelet a kivételnek, mert ellenpélda is akad bőven, csak általános saját tapasztalatom ez.

2021. febr. 9. 10:37
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Az a kedvencem amikor szidják azt a "hulladék generációt", amit ők neveltek fel.
2021. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Azok akik ezt csinálják, azok mind megkeseredettek. Általában nincs senkijük, egyedül vannak és másokon élik ki magukat. Olyan is előfordul, hogy puszta unalomból csinálják, hogy legyen dráma, legyen valami történés, legyen mit mesélni majd a barátnőknek.
2021. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Magányosak és unatkoznak. Szeretnének valakivel beszélgetni, de nincs kivel. Biztos vagyok benne, hogy a többségük hálás lenne, ha valaki meghallgatná őket.
2021. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!