Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon bunkó dolog megmondani...

Nagyon bunkó dolog megmondani a barátomnak hogy a szakáll amit nőveszt az nem éppen viking szakáll? Tiszta bozont és nagyon durván göndör, valamint sötétebb sokkal mint a haja. Minden, csak nem viking.

Figyelt kérdés
Eldöntötte, hogy szeretne egy viking szakállat, ami szerintem is tök jól néz ki, viszont nem nől neki szépen egyenesen, ráadásúl fekete a szakálla, és még göndör is. Megkérdeztem, hogy ez így biztos jó lesz e, azt mondta, hogy majd amikor akkora, hogy betudja fonni az jó lesz. Nem akartam neki mondani hogy egyre jobban úgy néz ki mint a doktor gödény, mert nem vagyok ennyire tapló, de mit tegyek szerintetek?
2021. febr. 9. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Borotváld le amikor alszik...
2021. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet erről beszélni, csak ne ilyen sértő jelzőket használva, mint amiket ide is leírtál, hanem inkább békésebben, viccesebben a tudtára hozni hogy genetikailag úgy néz ki alkalmatlan a viking szakáll növesztésére.
2021. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló mint az 1-es válaszolóé:Kendd neki össze-vissza éjszaka sima,de inkább pillanatragasztóval,reggel muszáj lesz magától leszednie
2021. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
nem inkább elmennél vele a drogériába vagy a fodrászatba, hogy kerítsetek rá valami ápolót vagy balzsamot, amitől esetleg simulna...
2021. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Miért kell vele menni?
2021. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!