Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy egyre több a bunkó ember gyakorin? Hogyan zárjam ki őket?

Figyelt kérdés

Én elég érzékeny ember vagyok, és eléggé megtud érinteni amikor kiírok egy kérdést mert nehéz élethelyzetben vagyok és tanácsra meg támogatásra lenne szükségem, és jönnek azzal, hogy egy rinyagép vagyok (csak mert leírtam a helyzetemet, ha nem írom le honnan tudnák, hogy mi történt), meg biztos kamu a kérdésem. Semmi együttérzést vagy emberséget nem mutatnak (tisztelet a kivételnek). És rohadtul feltudnak idegesíteni ezzel, mert rohadtul nincs szükségem a beszólogatásokra a sok hülye, megkeseredett embertől, akik csak ezt tudják, azok miért válaszolnak egyáltalán? Ígyis semmi önbizalmam, ők meg még rátesznek erre.

Tudom nem kéne foglalkozni a sok idiótával, de én nem tudom őket kizárni, mert idegesít, hogy ilyen emberek vannak. Ettől jobb nekik, hogy beszólogathatnak meg lehordhatnak. Egyre többször tapasztalom ezt, ha bármiről kiírok egy egyszerű kérdést, már arra is elhordanak mindennek. Tudom, hogy nem kéne ide feljönnöm akkor, de szerencsére a többség normális, de van ez a pár ember akik annyira feltudnak húzni, hogy legszívesebben elküldeném őket a p-ba, de hiába keveredek balhéba velük, mert csak rosszabb lesz, mindenre van válaszuk és csak még jobban elhordanak mindennek.


Nektek nem esik rosszul ha valaki egy kérdésetek alatt titeket szid vagy megvádol azzal, hogy biztos csak unatkozol és kamu a kérdésed?



2021. febr. 9. 19:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%

Bocsi kérdező, de ez a kérdésed (is) tele van rinyálással...

Nem te vagy az a családi kategóriából, akinek elvették a szülei a pénzét? :D

2021. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, voltam hasonló helyzetben mint te, nekem az segített, hogy fél évre nem jöttem fel ide. Sokkal magabiztosabb lettem és megtanultam, hogy én döntsek ne pedig mások osztogassák nekem itt az észt.
2021. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
Adj egy esélyt nekik: nézd meg az írásukat, a szövegezésüket, és ha flegma, mogorva, azaz nem neked való, akkor zárold őket.
2021. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

"de szerencsére a többség normális"


Nagyon tévedsz!

A többség itt NEM normális.

:)

2021. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező ez az oldal tele van szadistákkal.Láthatod az egyes válaszolót példaként.Próbálj máshol segitséget kérni.Tapasztalat.
2021. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
3 as a választ nem tudod zárolni.Akármikor tud irni a kérdésedre.
2021. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
22%

Úgy zárd ki őket, hogy ne írj ki soha többé kérdést. Ennyi!


Mondjuk érdekes lenne, jó üres lenne a rinyáid és fröcsögéseid nélkül a kategória 😄😂

2021. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6%

Ennek valószínűleg a járvány ès a karantèn az oka. Mindig is voltak itt (is) bunkó, rosszindulatú emberek, mint bárhol máshol. De most ugye jött a home office, a karantèn, a kijárási korlátozás, a kènyszerpihenők ès had ne soroljam. Sokkal kevesebb szórakozási lehetősèg, ergo több ember jár fel ide unalmában tehát egyenes arányosságban következik, hogy több lesz közöttük a bunkó is, aki abban leli örömèt, hogy másba beleköt. Vagy azèrt, mert alapból ilyen a termèszete vagy mert a jelenlegi helyzet tette ilyen besavanyodottá ès itt anonim módon èli ki a frusztrációját (mert amúgy szemtől szemben, lehet még sem merne nyikkanni).

De van egy "csodafegyver" ellenük amit itt a virtuális világban nyugodtan használhatsz: úgy hívják törlès/tiltás. Csak egy gombnyomás ès máris "kizártad" a nemkívánatos cèlszemèlyt az èletedből. Egyèbkènt sem èrdemes velük foglalkozni, ha nekem ír valaki valami bunkó üzenetet, csak jót nevetek rajta, mert a saját èletèt keseríti nem az enyèm. Tudod a gyűlölet ès a harag annak árt aki gyűlölködik ès nem annak aki iránt táplálják.

2021. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Sajnos nem veszik semmibe egymàst az emberek.
2021. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Hunyd le a szemed, és gondold azt, hogy mindenki kedves és pozitív. Ők a gyakori felhasználói. Segítőkészek, hasznos tanácsokat adnak, olykor üzenetet is írnak neked, megkérdezik, hogy vagy? Hogyan telt a napod? Ha vége lesz a covidnak, akkor pedig egy nagy gyk talira összejöttök. Lesz süti, pia. Ugye jobb már? Szebb lett az estéd?
2021. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!