Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is túl sok buta...

Szerintetek is túl sok buta és primitív ember használja ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor előfordul, hogy a teljesen normális kérdésemre, rosszindulatú válaszokat írtak. Véleményem szerint, sajnos több értelmetlen és kevésbé okos használja a Gyakorikérdéseket.


Én úgy gondolom, hogy semmi értelme sincs a rosszindulatú hozzászólásoknak. Én ezeket elítélem, nyilván általában nem válaszolok. Én megfogadtam Tendzin Gyaco, a dalai láma idézetét:


Ha tudsz segíts másokon. Ha nem legalább ne árts nekik.


Sokan írnak nem kedves hozzászólásokat. Nem értem, hogy milyen céllal, vagy mit akarnak vele elérni.


Ti mit gondoltak erről? Írjátok le kommentben.


Kérlek titeket mint ahogy olvashattátok, nem kívánom a rosszindulatú hozzászólásokat, ezért kérlek mellőzzétek ezeket! Köszönöm megértéseteket!



#tulajdonság #Gyakorikérdések felhasználói #Primitív kommentelők
2020. dec. 12. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
98%
Ez az oldal kiválóan leképezi a társadalom intellektuális eloszlását. Is.
2020. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
96%
Ami előnye ennek az oldanak az a hátránya is. Az anonimitás miatt bátrabbak az emberek és nagyobb valószínűséggel fognak trollkodni is, hogy a valós életüket nem befolyásolja ha itt név nélkül adnak hülye vagy bunkó választ. Sok frusztrált ember így adja ki a feszültségét, ne foglalkozz velük.
2020. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
47%

"nem kívánom a rosszindulatú hozzászólásokat, ezért kérlek mellőzzétek ezeket"

Az élet nem azt fogja adni amit kívánsz, így az embereket sem fogja érdekelni, mit szeretnél. Meg kell tanulnod elfogadni azt, amit kapsz, és nem kérődzni és kívánkozni hogy azt kapd, amit szeretnél. Főleg az emberektől. Ők végképp csalódást fognak okozni.


A kérdésednek szerintem nincs semmi értelme. Rosszul esett hogy beszóltak neked, ezért most kiadod magad és megértésre vágysz, együtt bólogatásra, hogy igen, rosszak itt az emberek és nincs semmi baj, te jó vagy. Hiába beszélik meg akárhányan, milyen rossz az oldal, ez nem fog változtatni semmin, csak több fikázás gyűlik össze így. Én is tudok neked egy idézetet. Ha változást akarsz látni, akkor legyél te magad a változás, és mindenkinek kedvesen írj, még ha az egyik orcádat be is verik, tartsd akkor oda a másikat.

2020. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
93%

En ugy gondolom inkabb nem is a rosszindulatu a sok, hanem akik szöveget sem tudnak értelmezni, vagy szimplàn àt sem megy amiket ír a màsik. Vagy inkàbb máshogy ertelmezik. Talàn ez a legpontosabb megfogalmazàs.

Mindenki ugyanazt leképezi valahogy magànak a sajàt "nyelvére", a sajàt gondolatai szerint es aszerint válaszol csak.

Es aztàn hiaba irom hogy nekem eszembe nem jutott amit kihoztak belöle csak fújjàk tovàbb.


Ez a szövegkiforgatàs az egyén ellen tàmadàsnak.

2020. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
91%
*Es közben a negativ az az ö saját gondolataik de elöadjàk ugy mintha a szöveg iroja gondolta volna bele a mondanivalojaban.
2020. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
91%
*es talàn azt is hiszik hogy ö biztos ezert meg azert irta azt amit. Amit ök kitalàlnak azt hiszik. A màsikrol. Közben ö vitte bele a sajàt tartalmàt
2020. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
95%

4# vagyok.inkabb egy fiktiv pelda.

Kiirnàm mondjuk azt hogy nem akarom a nagyit meglatogatni hogyan mondjam neki.


Erre meg majd jönnének az olyanok hogy hogy lehetek ilyen lelketlen más örülne ha még élne a nagyija etc


Közben mondjuk (mert épp vmi betegségem van vagy akàrmi de a nagyi nem érti meg)


De fujjàk tovàbb ha megmagyaràztad is. Akkor is. Közben benned meg sem fordult hogy a nagyival lelketlen legyél.

2020. dec. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
94%

Számomra az a furcsa, amikor egyébként tartalmilag értékelhető, hasznos választ adnak bunkó stílusban.

Erre nem lehet azt mondani, hogy "mit vársz egy bunkótól?

Ez jobban zavar, mint a "klasszikus" bunkóság.

2020. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
94%

Én is korábban kiírtam egy ilyen kérdést.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__106..


Amit ez alapján is tudok mondani, hogy kritikai gondolkodással kell leülni ide és elfogadni a válaszokat, ha a szakmámat érintő kommenteket, pontozásokat nézem is nagyon látszik, hogy sokan ide csak ventillálni járnak és olyan dolgokhoz szólnak hozzá, amihez nem értenek.


Az első válaszolóval félig érték egyet, hogy itt tényleg bárki válaszolt neked, viszont szerintem egyébként több a troll válaszoló, már ha csak magamból is indulok ki. Őszintén, én is csak azért válaszoljatok itt mert a korona miatt munkanélküli lettem, mikor dolgoztam soha nem jöttem fel ide vagy max 1-2 kérdést tettem fel néha.


Szóval szerintem a társadalomnak az a rétege nagyobb arányban van itt aki nem dolgozik, suliba jár, stb... Érdemes ennek megfelelően mérlegelni a válaszokat is.

2020. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
86%
Sokan direkt trollkodnak sajna, én azt utálom.
2020. dec. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!