Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A focihuligánok tényleg...

A focihuligánok tényleg idegbeteg emberek vagy csak tettetik?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni mi a motiválja őket, hogy így viselkedjenek. Amúgy meccsre járni sok kulturált embernek is egész jó program lehetne, ha nem lenne ennyi balhé meg káromkodás ott.

2021. febr. 10. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Nem elmebetegek vagy idegbetegek. Csak más mentalitásuk van, mint egy átlagos embernek..."


Csak primitív emberek, akik szétverik a másik csapat szurkolóit. Nézzétek meg az ID-személyazonosság c. filmet. Fent van youtubeon.

2021. dec. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az I.D. című film egy volt beépített rendőrnek az állítólagos élményein alapul. Nem jut eszembe a neve, de az a volt rendőr írta "A beépített huligán" című könyet is...
2022. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én egyszer valahol azt olvastam, hogy a 90-es évek első felében gyakran az éjszakai életben dolgozó kidobókból vagy skinheadekből lettek huligánok, mert ők alapból nem féltek konfliktusba kerülni a rendőrökkel, de azóta már felnőtt néhány korosztály. Ha valaki részegen őrjöng a stadionban attól az még nem lesz huligán. A stadionban vannak sima sálas-mezes szurkolók és huligánok meg ultrák és "szutykok" is. (Olvass utána az interneten!)
márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!