Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem féltek hogy macska/kutya...

Nem féltek hogy macska/kutya pusziláskor bele megy egy szőrszál a szátokba?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 18:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
2021. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%

Az összes -a macskáit puszilgató- csaj tele lehet férgekkel, parazitákkal stb...


[link]

2021. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%

11 Egy ivartalanított, oltott, rendszeresen külső és belső élősködők ellen kezelt háziállattól milyen emberre veszélyes betegséget lehet elkapni? Külön értem ezt pl. a lakásban született, mimdig is lakásban tartott, ki nem engedett macskára? Ráadásul a törzskönyves állatok születésük után átvizsgálja rögtön az állatorvos, kiszűrik az állatokat betegségekre.


Nem is kell sokat keresned, rengeteg tanulmányt elolvashatsz ami bizonyítja, hogy a megfelelően tartott háziállatok bizony erősítik az emberi immunrendszert.

2021. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
12-es, az összes kutyámat, macskámat puszilgatom gyerekkorom óta. Életemben egyszer voltam cérnagilisztás, amit nem az állatok terjesztenek, hanem az ember.
2021. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

12-es, egy benti, oltott és féregtelenített macskától mégis mit lehetne elkapni? Kevesebb parazitája van, mint neked.


Soha az életben nem voltam még "férges", pedig 10 éve van macskám és mindennap megpuszilom, sőt, vele is alszok :D A férjemnek szintén nem volt ilyen problémája, szóval...nem is tudom, honnan szedted ezt a hülyeséget.

2021. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%
15 Azok írnak ilyeneket, akiknek a háziállat csak kerti dísznek van és az sem érdekli, ha az ivaros, oltatlan, bolhás jószág csipás szemmel elkóborol hetekre. Nekik fogalmuk sincs mit jelent megfelelő körülmények közt tartani egy állatot. Ezért azt hiszik, hogy mindenki másnak is (sajnos) férges és rühes a macskája/kutyája.
2021. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem szokott szőr kerülni a számba, a hajam inkább. Ha mégis, hát kiveszem. A parizákat ígyis-úgyis elkapnánk, ha van az állatban, akkor meg nem tök mindegy? Úgy kell tartani, hogy ne legyen férges. Ő is elkaphatja tőled, mégse gondol undorítónak.
2021. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
94%
nem
2021. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem félek, mert szeretem az állataimat. Legfeljebb kiköpöm. :D
2021. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
38%

Azután x év múlva jön egy-két rákos megbetegedés amire nem lesz -közvetlen- magyarázata a dokiknak.

Majd jusson akkor az eszetekbe, hogy kutya- vagy macskanyalogatás nem játszott-e bele, hogy nemsokára kampec ?!

2021. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!