Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bűntudat elken mit tegyek?

Bűntudat elken mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kertes házat bérlünk, de cicákat nem lehet bevinni, így nekik építettünk macskaházat (mint egy szigetelt, fűtött nyárikonyha). Azóta nagyon hiányoznak, mert nem tudok kint aludni velük és a nap nagyrészében bent vagyok. Illetve sokat dolgozom (túlórázom is) hogy meglegyen mindenünk. De sokszor elkap az önutàlat, mert még nem tudok saját házat venni és ez egy darabig így marad.

2021. febr. 12. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Talán a bérlés helyett lehetne banki kölcsönből saját kertes házatok, ahol úgy élnétek, ahogy szerettek a Cicákkal együtt. Még olcsóbban is jönnétek ki!
2021. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

csak hogy jól értem-e:


- önutálatot érzel, mert az állatokat kint tartod, egy nekik elkészített speciális házban, DE NEM TUDSZ VELÜK KINT ALUDNI (???)


- rengeteget dolgozol azért, hogy az életeddel haladj előre, és legyen saját házad, de önutálatot érzel hogy ezt az időt nem a macskáiddal töltöd?


Szerintem ideje keresni egy szakembert..

2021. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
A cicák kobor állatok tehát jobban szeretnek csatangolni és a hideg nem árt nekik a mienk ritkán jön be a házba esetleg csak kunyerálni de van úgy hogy napokig el el tünedeznek
2021. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
82%

Semmi okod a bűntudatra.

A macskák szeretnek a szabadban lenni, az pedig, hogy egy meleg menedéket készítettél nekik nagyon figyelmes.

Le a kalappal előtted, és abszolút kívánom, hogy minden állatnak ilyen figyelmes gazdája legyen, mint te.

2021. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem te írtad ki régebben azt a kérdést, hogy home offiszban dolgozva bűntudatot van, mert nem tudsz egész nap kint lenni a kutyáiddal? A stílus és a probléma "súlyossága" is nagyon hasonló.
2021. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyira nem értem. Ha olyan a cicaház, mint egy fűtött, szigetelt nyárikonyha, akkor miért nem tudsz ott aludni néha? Kanapé? Raklapra matrac?
2021. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
A macskák hordozzák a legtöbb baktériumot
2021. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
68%
Bűntudatod van mert nem tudsz a macskáiddal aludni kint? Most ez komoly? A macskáidnak saját "lakása" van könyörgöm...némelyik embernél is jobban élnek. Szerintem ideje lenne felkeresned tényleg eg, pszichológust, különben egy nap arra fogsz ébredni, hogy az emberi kapcsolataid leépültek és senkid nem marad, csak a macskáid a nyári konyhában.
2021. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

És írjatok egy új szerződést amiben én benne van,hogy ha valami kár törtènne, akkor az titeket terhel? Vagy új lakás,ahol toleránsabbak?

Mi direkt saját butorokkal (ágy, kanapét, szerény...) kerestünk albérletet, pont emiatt,hogy véletlenül se vergődjenek velünk.

És jöhettek a cicák, akik nélkül nem költözünk olyan lakásba ahol nem lehetnek velünk. Nekünk ez egy fontos szempont, csak velük költözünk. Az állattartás sok lemondással jár, jobbnál jobb lakásokról maradtunk le. DE! Azt észrevettem, ez egy jó szűrő, és így csak jó fej tulajdonosokkal kötünk mindig szerződést. Olyan emberekkel,akik embersègesek, normálisak. Az igénytelen emberek állatok nélkül is igènytelenek.


Laktam együtt több lakótással és a cicámmal. Három év alatt a macskámmal sose volt gond. Ellenben a másik két emberrel akik egy hónapban egyszer nem voltak hajlandóak kitakarítani, eltakarítani maguk után. Szóval van tapasztalatom ha úgy vesszük más emberekkel is. ( Összeszarták a wct, a kknyhapukton vágták a sajtot ,zöldséget vágó deszka nélkül, kitèptèk az erkély kilincset,szètesettba redőny miattuk, csapkodtákba bejárati ajtót, a saját hajukat,testszőrüket nem szedték össze) a cicám emellett mindent jól "csinált" , szépen evettba tányerjabol, az álmos dobozában végezte a dolgát, saját kaparófáját használta. Stb. Annyi volt bűne,hogy a szőrèt hullajtotta, de természetesen hetente többször porszivoztam ezért.

Meg mindenki után takarítottam :( elegem lett, undorodom egyik másik embertől.



Ha kiegyensúlyozott egy cica,nincs vele baj.


Teljesen megèrtem a kérdező. Igénylik a macskák az ember társaságát, igenis foglalkozni kell velük.

Invazív faj a macska, nem kéne szabadjára engedni őket, nagy pusztítást okoznak a természetben. Vagy lakásban van a helyük a gazdival, aki napi szinten foglalkozik velük, vagy úgy legyenek a kertben, hogy keritesen n belül.

2021. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

vignetta


a macskák uralnak téged

2021. febr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!