Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tanácsolsz?

Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 21 éves vagyok. Fiatal férfi, betegesen születtem. Látásérült vagyok, mindkét szememen a lencse minusz 18 dioptrias, egyik oldal volt retina válás. Mindkét fülembe hallokeszulek van,, magas vernyomasom is van. 11 osztalyom van, speciális iskolaba jartam, jelenleg rokkant nyugdíjas vagyok, fogyatékossági támogatást kapok, es mellete 5 oraban dolgozok. Kapok Mák kártyát, Kozgyogyot, véglegesítve vagyok.... osszesen 180 ezer a jövedelem havonta .. unalmas az eletem, nincsenek barataim, barátnőm sincs szinte dolgozok, eszek iszok, haza jövök telefonozok ennyi az egesz ... nagyon rossz masok neg egeszsegesek elik az eletuket. En tisztesseges elek hiszek Istenben Jezusban vallasos vagyok megis igy adott engem a jo Isten mig masok drogosak megsincs semmi bajuk 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢🥲🥲🥲
2021. febr. 14. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A hívők alapján a következő életed jobb lesz. A valóság ettől függetlenül más, de ezzel gondolom tisztában vagy. Ezt kaptad, nem lehet sajnos rajta változtatni.
2021. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
próbálj meg új hobbikat, és ugy tekinteni dolgokra, hogy ebben lehet valami jó
2021. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!