Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tanacsolsz?

Mit tanacsolsz?

Figyelt kérdés
Elhagytam a vallást, /baptista/ ugy gondolom nem attol vagyok jo ember mert hivö vagyok. Ugyan olyan ember maradtam csak nem jarok vallasos kozossegbe. Es igy jobban erzem magam! Sokkal jobb nem erzek mefelelesi kenyszert Isten irant, ezert nem fogok pokolba jutni ugye?? Mert a lelkesz szerint igen
2021. jan. 15. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Azért egy kicsit lehetsz vallásos, ha ennyire félsz a pokoltól.
2021. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Komoly arc lehet a lelkészed, ha a pokollal ijesztget. Pont a vallások erőszakossága miatt vagyok ateista. Természetesen olyan pokol nincs, amivel rémítget, ördögök, meg az üstben főzik a bűnösöket, nos ez baromság.

Olyan pokol van, amit az életben is meg lehet tapasztalni, hogy pl szeretteink elvesztése, halálos betegségek, csalódások, stb.

Éljél normálisan, szeresd a családtagjaidat, barátaidat, ne bánts senkit, ha nem feltétlenül muszáj.

2021. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most elhagytad a vallást vagy nem?


Amúgy ha tényleg pokolra jutnál, se lenne nagy dolog, mert "A pokol üres, mert minden ördög a felszínen van."

2021. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!