Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nálunk miért nem olyan elterje...

Nálunk miért nem olyan elterjedt a garázsvásár, mint amerikában?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Mert itt nem nagyon van mit eladni.
2021. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert rögtön lecsap rá a NAV. Feltéve, ha fehér ember hirdeti a portékáit. Cigókhoz ki se mernek menni...
2021. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnálom, mert hiába van Jófogás meg Vatera, sokkal jobb személyesen megnézni a dolgokat, mint a neten. Nálam is tele van a padlás (a sok kacat mellett) rengeteg használható dologgal, amit nincs kedvem egyesével lefotózni és felrakni a netre, de egy garázsvásáron simán eladható lenne. Ahhoz több türelmem lenne, mint fotózgatni és töltögetni.

Van pár régebbi, de tökéletes állapotban lévő íróasztal, székek, ruhák, játékok, könyvek.


Lehet utánanézek én ennek a garázsvásárnak. :D

2021. febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13: nem kell hozzá semmilyen engedély!


Csinálsz pártucat szórólapot, bedobod a környékbeli postaládákba, esetleg kiteszel az utca sarkára néhányat a kerítésre... Pár nappal előtte. Aztán kipakolod a cuccot a garázsod elé, ráírod az árakat, és kész. Szombat délelőtt az ideális időpont.


Én egyszer vadiúj konyhai cuccokat szereztem be így - egy fiatal házaspár árusította ki a nászajándékba kapott fölösleges dolgokat. Potom pénzért. :)

2021. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amerikaban sem olyan gyakori, sok amerikai csalad soha nem csinal garazsvasart. Lehet latni neha kis tablat hogy yard sale, garage sale lesz de a covid miatt meg kevesebb van es egyszerubb az interneten meghirdetni. En biztos nem allnek kint a drivewayen orakig hogy hatha valaki vesz valamit.
2021. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!