Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék, és hol rendezni...

Hogyan tudnék, és hol rendezni egy kis vásárt a ruháimnak? Esetleg másokkal is összefogva!

Figyelt kérdés

Tudom hogy vannak azok a vásárok, ahol bérelhetek magamnak asztalt, de az sajnos nem jött be, és amúgy is mindig lecsúszok róla!

Szóval ez hogyan is megy? Vagy esetleg van olyan köztetek, aki szintén szeretne ilyet? Mert akkor összebeszélhetnénk, és valahogy összehozhatnánk egy ilyen kis vásárt a ruháinkkal, vagy esetleg más cuccunkkal!

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!:)



2021. febr. 7. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod meg neten elpasszolni? Jelenleg ez a legegyszerűbb módja.
2021. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én benne lennék ha még aktuális!?

Miért nem jött be az asztal bérlés? Nekem tapasztalt ruha árus mondta, hogy csak így tudnék megszabadulni a rengeteg felhalmozott ruháimtól...de ugye erre nem érné meg vállalkozást váltanom, garázsvásár keretében pedig szerintem nem lehet,de most próbálok ennek utána járni...

2022. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!