Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar ember az egyik...

A magyar ember az egyik legrosszabb ebből a szempontból?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a magyarok többsége rendkívüli módon elutasító, kirekesztő, antiszemita, panaszkodó, negatív, egoista, gyűlölködő?

2021. febr. 14. 21:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Legalább valamiben, vagy legalábbis ebben is elsők vagyunk.
2021. febr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
#2. nem erted... benne volt a kerdesben, hogy a magyar emberek TOBBSEGE
2021. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

12: 2-es vagyok, igazad van, korrigálom. Igen, elég rasszista és homofób ember a magyar. Nyugaton sokkal nagyobb a tolerancia és elfogadás.


Lásd a menekültek elleni, vagy romák elleni uszítás, MiHasznák melegellenes akciói és propagandája, BLM szobor ledöntése, vagy mesekönyv ledarálás..

2021. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Igaz. De van sok olyan orszag is, ahol rosszabb. De ne az legyen az etalon!
2021. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
14: Az a baj, hogy legalább 20 év lemaradásban vagyunk a Nyugathoz képest ilyen téren....
2021. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Haat jaja.. de azert vannak itt is ertelmes emberek. De a tobbseg (a bolcs vezer is) egy konzervativ beszukult agyu ember. De egyes afrikai vagy arab orszagokban tolerancia szempontjabol tenylrg a beka szutykos segge alatt vannak
2021. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

csongor5zzz: Igen, amúgy én tényleg sírni tudnék. Zokogni. Halál komolyan. Gyűlölködő, rasszista,homofób,antiszemita,nőgyűlölő emberek nélkül mennyire boldogabb és békésebb lenne a világ... És a politika is szereti ezeket a húrokat pengetni.


Aki pl roma származású, meleg és izraelita is, ő hatványozottan kap gyűlöletet sajnos..... Pedig milyen abszurd dolog gyűlölködni, csak azért, mert valaki más.....

2021. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
17. Mutass nekem egy ilyen állatorvosi lovat! 😂😂😂
2021. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18: Attól, hogy nem tudsz róla, még létezik.
2021. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
18: Ja és ez egyáltalán nem vicces dolog. Szerintem inkább sírni kellene, mennyi gyűlölködő ember van a világon, kiváltképp kishazánkban....
2021. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!