Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar ember az egyik...

A magyar ember az egyik legrosszabb ebből a szempontból?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a magyarok többsége rendkívüli módon elutasító, kirekesztő, antiszemita, panaszkodó, negatív, egoista, gyűlölködő?

2021. febr. 14. 21:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos igen
2021. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet ilyen bugyután általánosítani, minden ember más. Nem lehet mindenkit egy kaptafán kezelnk.
2021. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Eléggé.
2021. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#2


Tudsz olvasni? (De azt is szokták mondani, hogy ostobák.)

2021. febr. 14. 21:47
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Eddig három országban éltem és valóban ez a tapasztalatom. Az a baj, hogy a magyar nép egy etnikailag zárt közösség, ehhez jön a Kárpát-medence is, ami geográfiailag is el volt zárva a többi nemzettől a történelem során. Ez abból a szempontból rendben van, hogy a kultúrát őrzi a nép, de sajnos sosem lesz egy 'felvilágosodott, nyugati stílusú' ország.
2021. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%
Igen, de ennek a legfőbb oka a tragikus történelmünk.
2021. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
A szokásos ostoba általánosító kérdes....
2021. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

Én is ezt hittem, aztán elköltöztem Svájcba. Na a svájciak sokkal rosszabbak.


Én például alapvetően egyetértek azzal, hogy a tanárokat rendesen meg kéne fizetni, de azért valamennyire zavar, hogy Magyarországon állandóan panaszkodnak, hogy a tanári fizetésből nem lehet mesélni. Na ez Svájcban sokkal rosszabb, itt még inkább rinyálnak a tanárok.

2021. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

8

Svájc is a másik véglet, ami szintén politikailag és gazdaságilag elzárt ország. Ott rengeteg más probléma van, pl. fizetned kell a mentőért, hiába nagyon jó az egészségügy. De azért az emberek jóval nyitottabbak, értelmesebbek, mint a magyarok.

2021. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is éltem egy ideig Svájcban, na ők tényleg rosszabbak, utálják a külföldieket, nagyképűek, és zárkózottak. Most Németországban élek, rájuk ez egyáltalán nem jellemző.
2021. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!