Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem tudok elmenni könyvtárb...

Ha nem tudok elmenni könyvtárba akkor felhívhatom őket hogy olvassanak fel nekem?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 20:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Max ha JÓL megfizeted.

2021. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem röhögve elküldenek téged a búsba. Mégis ki vagy te, valami óvodás?
2021. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

De ugye ők azért vannak ott hogy segítcsenek nem? Csak most ugye a vírus miatt se megyek stb

Nekem ezt egy barátom tanácsolta probáljam meg.

2021. febr. 17. 20:35
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nekik nem az a dolguk, hogy téged szórakoztassanak, hanem hogy könyveket kölcsönözzenek neked és segítsenek a választásban.

Senki sem fog órákat elpocsékolni egy ismeretlenre. Számtalan könyvet elérsz az internetek ingyen (MEK, például) onnan válogass, és ne másokat piszkálj a röhejes kéréseiddel.

2021. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Dolgoztam könyvtárban pár hónapot - egy ilyen kérdést hallva röhögve letettem volna a kagylót, mert egy könyvtár nem felolvasóklub.
2021. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Felmész a weboldalukra, megkeresed az email címüket, és írsz nekik, hogy milyen könyvet akarsz kihozni.

Ők visszaírják, hogy mikor mehetsz. Legalábbis nálunk így megy.

2021. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Unatkozol vagy szuz is vagy?
2021. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van házhozszállítás szolgáltatás, de soha senki nem igényelte eddig. Ez elsősorban mozgássérülteknek van, akik a katalógusból kiválasztják a könyvet, mi meg feladjuk nekik postán, amit aztán ugyanúgy küldhetnek vissza.

Elméletben tehát lehetséges, hogy könyvet kölcsönözz és azt házhoz kérjed a standard postai díjszabás ellenében.

2021. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

ezzel kicsit megleptetek de azért nem hiszem ám így ezt el

kicsit utánanézek a dolognak mér ne lehetne lehetséges

2021. febr. 17. 20:46
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Azért nem lehetséges, mert ez nincs a munkakörben és senki nem fog órákat elpazarolni a te szórakoztatásodra.
2021. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!