Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hétfőn képzésre indulok...

Hétfőn képzésre indulok Budapestre. A főnököm nem foglalta le a szállást, hiába kértem. Holnaptól szabin lesz ő is meg én is. Felhívhatom emiatt?

Figyelt kérdés

A főnököm javasolt egy budapesti képzést. Azt mondta fizet mindent a cég. Több hete jelentkeztem és be is lett fizetve. Kérdeztem a szállást milyen összegben foglalhatom (bármilyen olcsó jó nekem,csak olyat szerettem volna ami közel van a képzés helyszínéhez). Azt mondta ezt majd ő rendezi. Azóta hetente többször megkérdeztem tőle,hogy mi a helyzet ezzel. Mindig azt mondta majd ráér, messze van még. Pénteken is direkt rákérdeztem mert addig már nem fogunk találkozni. Most már azért kezdek izgulni, mert szerettem volna megvenni a vonatjegyet is, de nem is tudom így, hogy hétfő este menjek, vagy kedd reggel. Budapestet abszolút nem ismerem. 250 km-re élek onnan. Jó lenne valahogy tervezni végre. Szerintetek felhívhatom emiatt attól, hogy szabin leszünk? Bár kénytelen leszek csak olyan kinos ez.

N


2019. aug. 20. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mért lenne ciki? Felhivod hogy akkor mehetsz- e, szállás ugye oké? Ha nem foglalt megmondod te majd foglalsz, számlát fogsz kérni a cég nevére, ennyi.
2019. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hívd fel.

Én azt mondanám inkább, hogy ha nincs szállás, akkor nem indulsz el.

2019. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!