Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a pozitív...

Mi a véleményetek a pozitív gondolkodásról ? Engem a hideg ráz tőle....

Figyelt kérdés

Én egy nagy hülyeségnek tartom. Az ilyenek álomvilágban élnek egyszerűen.... Jajj kirúgtak a munkahelyemről, de így megkaptam a lehetőséget egy másikra.


Nincs lakásom, híd alá kerültem, de legalább azt csinálok, amit akarok, hallom a víz csobogását, nem vagyok egyedül, a patkányok a barátaim.


A férjem megvert engem, de szeret, a májamat nem szakította le, csak az ujjamat tépte le, hurrá.....


Áá, a Zuram nem iszik, csak alkohollal öblöget fogmosásnál. Ugyanmár, a kék foltjaim nem azért vannak, mert megvert, csak elestem a küszöbben.


Nem baj, hogy egy peták fillérem sincs, a boldogság úgyse pénzben mérhető, lelkileg boldog vagyok. Kit érdekel, hogy éhen döglök, én lélekben táplálkozok stb...


Nem baj az, hogy egy szánalmas, lúzer senki vagyok, az Univerzum, a Jóisten így szeret. Ha valaki megpofoz, tartsam neki a másik arcomat is, ha lerúgja a vesémet, mondjam neki, hogy verjen agyon engem, kopasszon meg stb....


Az ilyen egyszerű egyedek hogy lehetnek ennyire szemellenzősök, komolyan ???? Nem látják a fától az erdőt !!!



2021. febr. 19. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Én hiszek benne
Szerintem egy nagy baromság
29 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Neked totálisan igazad van. Nem részletezem miért, mert már úgyis le írtad.
2021. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Mert ha mindenen kesereg az ember és elkezd inni/drogozni az segít?
2021. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%

Ilyeneket, mint amiket te írtál példának, senki se mond.

F..ngod sincs az egészről, de okoskodsz. Inkább tájékozódj, és ne égesd magad a tudatlanságoddal.


Segítek, ezeket nézd meg: A Titok, Louise L. Hay - ő szerző.


Egyébként a magadfajták szokták a legjobban irigyelni a sikeres embereket.

2021. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem rosszul értelmezted a pozitív szemlélet dolgot. Nem kell beletőrödni a dolgokba attól függetlenül...
2021. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Feltettem ezt a kérdést és egyben saját vélemény is. De mindenki leírhatja, mit gondol erről, csak mert én így látom, nem biztos, hogy nekem van igazam.
2021. febr. 19. 12:53
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem pozitív gondolkodás, hanem kognitív disszonancia.
2021. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

3: " Egyébként a magadfajták szokták a legjobban irigyelni a sikeres embereket."


Engem nem érdekel, hogy más mennyire sikeres, sz@rok a többi ember életére, az én életem számít.

2021. febr. 19. 12:58
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
Rám nem jellemző a pozitív gondolkodás, nekem nem tetszik, én közönyösen szeretek gondolkodni. De azért, hogy a hideg rázna tőle, azért azt nem. Ha valakinek ez jó, akkor az engem nem irritál.
2021. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Ezt hívják hurráootimizmusnak. Semmi köze a pozitív gondolkodáshoz (ami alapvetően nem a probléma elhessegetéséről szól, mint ez a maszlag, hanem egy proaktív, megoldásra törekvő felfogásról).
2021. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Jó, akkor valaki írja le, hogy mi az a pozitív gondolkodás. Mondom, nem kötelező velem egyetérteni.
2021. febr. 19. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!