Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Mensa HungarIQa honlapján...

A Mensa HungarIQa honlapján található próbateszt eredménye mennyire pontosan jelzi előre, hogy adott személy élesben, a fizetős teszten hogyan fog teljesíteni?

Figyelt kérdés

Optimista becslést ad, vagy reális?

Ha valakinek van tapasztalata, viszonyítási alapja (töltötte ki mindkettőt), azt szívesen elolvasom.



2021. febr. 19. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Ott azt írja max eredménynek, hogy 125 feletti. Ebből nem lehet tudni, hogy a mensa tagsághoz elég pont is megvan-e.
2021. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 savanyújóska ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ, én este 9-kor fáradtan 119-re töltöttem ki, utána az élesen 140+ lett (anno a nagy Diák IQ teszr miatt lehetett ezt tudni, a normál teszten már csak annyit közölnek, hogy sikerült-e - 130+)
2021. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Jó, akkor másképp kérdezem: akinek online 125+ jön ki, annak jó eséllyel élesben is valahol 125 felett lesz? Nem a tagságra akarom kihegyezni a kérdést.

2021. febr. 19. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
125 felettinél nem ír többet, nekem is annyi lett, de élő teszten még nem voltam.
2021. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 savanyújóska ***** válasza:
85%
Igen, jó eséllyel, picit talán könnyebb a rendesnél, de ha 125 feletti, és amúgy a mindennapi életben is érzed, hogy erős a fluid intelligencád (ezt méri a teszt, azt jelenti mennyire hatékonyan tudsz adaptálódni egy új feladathoz, a meglévő tudásod alapján kb., amennyire én tudom), akkor a rendes teszttel sem lesz gond.
2021. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!