Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet hogy nem is az orvosság...

Lehet hogy nem is az orvosság volt az oka ,de akkor meg is mi???

Figyelt kérdés
Régebben hosszú ideig kaptam injekciót nagyon ellene voltam eleinte,féltem hogy még rosszabb lesz és igen sajnos rosszabb lesz mert azóta mióta kaptam az injekciót elhoztam rossz két a közérzetet abbahagytam a sportot eleinte risoeridonnal kezelték azután a xeplion aztán jött a trevicta folyton azt vártam teljen le a három hónap legyek jobban de felszólaltak és nem kaptam,de még is nem jól érzem magam nem úgy érzem magam mint amikor nem kaptam miért van ez pedig nem kaptam lehet nem is az injekció csinálja ezeket az elviselhetetlen dolgokat????!!
2021. febr. 19. 23:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi a valódi problémád?
2021. febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Kérdeező, vessző, pont, higgadtság....
2021. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Jó régebben csomó rossz dolgon keresztül mentem és ez által kialakított félelmeik stb és azért kezelték de nem éreztem jól magam sőt még rosszabbul és előjöttek megmagyarázhatatlan rossz közérzet fejem a fogait ahogy tartom most is kínoz ez rossz közérzet ez a fájdalom mint lyukas gumi úgy érzem magam mint egy törött üveg
2021. febr. 19. 23:38
 4/33 A kérdező kommentje:
Mi lehet ez ? És régen mikor mondtam az orvosnak csak fél adag injekciót adott akkor nem alt annyira így a szám nem volt ez a rossz közérzet most viszont ez erősödött pedig nincs bennem semmi injekció akkor meg is mi a fene ez????
2021. febr. 19. 23:41
 5/33 A kérdező kommentje:
Itt van valaki?
2021. febr. 20. 00:01
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
Hahaha 🤣😂🤣🤣🤣🤣😂😂😂🤣 Nem bírom 😹😹😹😹😹
2021. febr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Mit nem bírsz azt gondolod ez vicc iszonyatos rossz érzés ez teljesen megkeseredett az életen fekve járok ki nekem minek kellett beleavatkozni a fejpher zaj filmbe halálközeli élmények pikkelysömör vivpccelni most már kész csodtomeg vagyok
2021. febr. 20. 00:03
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
😂😂😂😂🤣🤣😹😹
2021. febr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
De mi lehet ez ha komoly lenne akkor már gondolom kómába estem volna vagy valami mitől lehet ez mi okozza ezt szerintetek!??????
2021. febr. 20. 00:05
 10/33 A kérdező kommentje:
Milyen orvoshoz forduljak hogy ez ne legyen egészségügyi baj lehet például trauma lehet az oka ?
2021. febr. 20. 00:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!