Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért esik olyan rosszul...

Miért esik olyan rosszul nézni a régi beszélgetéseimet?

Figyelt kérdés
5-6 éve nagy divat volt a Skype. Elég sok barátom volt egy játék miatt. [Minecraft :D]. Én is most léptem vissza kb 4 év után Skypera. De olyan furcsa nézni,hogy régen milyen gondtalan életem is volt.Milyen hosszú órákat beszéltem csomó emberrel. Ma már senki sem aktív, de egyszerűen elfog egy furcsa érzés hogy sírnom kell és milyen gyorsan telik az idő.Ahogy olvasom vissza jönnek az emlékek,hogy de jó fej volt és milyen jó volt vele játszani.
2021. febr. 20. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, velem is ez van, amikor régi dolgokat nyitok meg, ami a korábbi életemhez, régi ismerőseimhez kötnek.
2021. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, nekem is vannak hasonlók:)


Nem rég léptem be megint az első kogama fiokomban, es lattam hogy egyik baratom 6 eve volt aktiv.

Majdnem elkezdtem a sirast, pedig hat ev elvileg nem olyan sok :,)

2021. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor ovodai ballagas utan sirtam, hogy az elet hogy rohan. Aztan tizenevesen.

Kesobb tenyleg jobban rohan az elet, de nem fogod fel tragikusan. Raadasul otven evesen is lehetsz gondtalan kolyok, uzhetsz extrem sportot, hulyulhetsz haverokkal, vagy regiekkel ujra, vagy teljesen ujakkal. Harminc folott nem veszed magad tul komolyan.

Otven eves N.

2021. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Néha amikor nosztalgiázok én is elérzékenyülök :')
2021. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!