Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a "nem kell semmi" kifejezé...

Ez a "nem kell semmi" kifejezés csak akkor van, ha az ember idősebb lesz?

Figyelt kérdés
A nagymamám mindig azt mondta ha kérdeztem hogy kell-e valami, hogy nem kell semmi! Most az anyukám kezte el csinálni ezt... ez hogy van? 50 év után, ilyeneket mondanak az emberek?

2021. febr. 20. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Nem, de téged se az eszedért szeretnek.


Azért mondhatták, hogy pl. ne költs rájuk a saját pénzedből, maguknak úgyis megveszik, ami nekik szükséges. Tehát, nem akarnak kiszolgáltatottként lenni a szemedben.

2021. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy az életkoruk miatt van ez. Én azóta mondok ilyet, amióta van saját jövedelmem.
2021. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

már idős vagyok, ugyanezt mondom én is. Szeret a családom, mert nekem mindenem megvan, legyen az ruha, illatszer, élelem, stb..stb..


A nem kell semmi elé odateszem a köszönöm, aranyosak vagytok, de nem kell semmi...majd szólok..de ez még nem fordult elő.

(persze ehhez jó egészség, és megfelelő anyagi háttér kell. Ha kell valami, azt megtudják a mentőstől)

2021. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenem meg van és bármit meg tudok venni ezért nincsen szükségem semmiféle újabb -esetenként ízléstelen- kacatra, tehát "NEM KELL SEMMI"!
2021. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
37 éves vagyok, és már tíz éve mondogatom. Főleg azért, mert ami tényleg kell nekem, azt nem lehet pénzen megvenni.
2021. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5# Igen ez igaz, csak én/mi sem csak egy tejfölre/tejre gondolok mikor megkérdem.😁

De ez egy fontos kérdés, mert szerintem olyan nincs, vagy csak nagyon ritka hogy valakinek ne kelljen semmi, mert tényleg épp meg van mindene.

De pl ha magamból indulok ki, akkor nekem pl nagyon sok mindenre szükségem lenne, amit pl nem tudok megvenni, így lehet ha idősebb leszek, akkor már nem lesz szükségem ilyesmikre.. mint pl egy bicikli, vagy új lakás/ház, vagy iPad, bár ha ő (anyám) kérne ilyet, azt biztosan azt mondanám, hogy jövök és megoldjuk/kitalálunk rá valamit, hogy hogyan is tudnánk megszerezni egy ilyet...

2021. febr. 21. 12:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!