Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek?Újabban a semmin...

Mit tegyek?Újabban a semmin mosolygok nevetgélek mindenkitől zavarba jövök,akkor is ha rám néznek de akkor is ha háttal vannak nekem ez kezd elég nem normis lenni ez és nagyon aggódok hogy mijen hülyének fognak tartani.

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen mert erős szégyenérzetem van utána a testvérem is küzdött ezzel a dologgal és apám is vigyorog ha rá kell néznie valakire.Mi a franc lehet ez?A testvéremmel tördeljük a kezeinket és zavartak vagyunk sajnálom őt is és magam is bár nem tartjuk a kapcsolatot.Hogy küzdjem le ?Szorítsam mindig össze a számat a nyelvem vagy a fogaimat?Tudom sokan nevetni fogtok ezen a kérdésen de megértem mert úgy vagyok gáz ahogy vagyok.Mondjuk jó vágású vagyok és mások szerint csinos és szép de valahogy mégsincs önbizalmam.
2021. febr. 20. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is vigyorgok ha ránézek valakire...


Hm... Én azt hittem azért mert kedves vagyok, de ezek szerint önbizalom hiányos vagyok én is...



Nekem is jöhetnek a tippek

2021. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a mosolygással próbálod leplezni, hogy zavarban vagy. Te ilyen vagy most, majd idővel kinövöd és komolyodsz kicsit. Igyekezz picit komolyodni.

De inkább legyél mosolygós állandóan, mint fapofa.

Aki nem ismer és bolondnak néz ez miatt azzal nem kell foglalkozni.

2021. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy autista barátom aki elég nevetős és amikor sokat voltam vele akkor én is átvettem tőle ezt a viselkedést és amikor tudtam hogy anyukám előtt nem szabad nevetnem mert idegesíti próbáltam visszatartani de nem ment. Sztem nálad vagy azért van mert feszültebb vagy vmi miatt vagy nagyon nem akarsz nevetni és ezért jön ki
2021. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyes ne kínozz kérlek már nem bírom annyira nevezném kell Xd
2021. febr. 20. 23:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nem akarok nevetni de főleg akkor kell nevetnem amikor a táskát be kell mutatnom a munkahelyemen olyankor az nagyon kellemetlen nekem mert egyszerre néznek rám mindannyian és nem szeretem ha néznek félek hogy legközelebb hangosan kitörök XDD
2021. febr. 20. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?😅😅
2021. febr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
24
2021. febr. 21. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!