Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki elszomorodott, vagy...

Van aki elszomorodott, vagy pánikba esett amikor elérte a 30-at?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, szeptemberben meg már 30 leszek...


Semmi kedvem 30-nak lenni, az már azt jelenti hogy középkorú vagyok, és teljesen elszomorít hogy ezt is meg kell élnem...a többibe meg bele gondolni sem merek.


Lényegében félek az öregedéstől.


2021. febr. 21. 16:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Én 34 vagyok és jól érzem magam
2021. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Búslakodtam, aztán teltek az évek és minden ugyanolyan volt
2021. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
A 30 kimondottan jól esett. A 40-nel sincs bajom. A halál után jobbat várok, mint a mostani élet, szóval inkább izgalmas. Bár ha az öregedés fizikai problémákat fog hozni, azzal biztos lesz bajom.
2021. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Én 28 körül voltam "összezuhanva"; akkortájt szakítottam a középiskolai szerelmemmel, és úgy éreztem, így, hogy vele már nem lesz közös jövőnk, ki fogok csúszni a gyerekvállalásból (nem, én nem akartam 35 felett szülni). Meg persze, maga a szakítás sem volt "kellemes", vele képzeltem el a jövőm, és már elég régen együtt voltunk.

Amúgy nem is lett gyerekem. De más "hátránya" nem volt, nagyon "szerettem" 30-asnak lenni:)

2021. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
50 éve volt a korhatár, akkortól nagyon összezuhanok minden probléma miatt, amit fiatalabban elviseltem. Gyengül az ember idegrendszere az öregedéssel.
2021. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
éves
2021. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Ne viccelj! Most jönnek a legszebb évek!
2021. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 alletta ***** válasza:
96%
harmincasként, mint nő, a legszebb éveim voltak. az élet minden területén rendben volt körülöttem minden. (most sem panaszkodhatom) de azok az évek csodálatosak voltak, érett nőként, tapasztalattal élni jó dolog.
2021. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Metionin ***** válasza:
95%
Hát én tavaly lettem 30 de semmi különös. Inkább jó érzéssel tölt el hogy most nézek ki a legjobban eddigi életemben :D
2021. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Hogy lennél már középkorú? :-D

Könyörgöm emberek, miért a múltba éltek? Régesrégen, amikor ennyi volt az átlag élethossz, akkor az ilyen korú emberek idősnek számítottak, de azóta már több száz, vagy még annál is több év eltelt.

A mai átlag élettartam sokkal több év, ahhoz képest meg hol vagy még te, drága fiam?!

A felénél sem tartasz!!!!!!!!!

Amugy, ezt mondják a legszebb időszaknak. :-)

2021. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!