Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzalmasan nézek ki a fotókon...

Borzalmasan nézek ki a fotókon. Mindig elszomorodom, mikor meglátom magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vagyok fotogén. Feszengek a kamera előtt, eltorzul az arcom és kényelmetlenül érzem magam. Bárki fotóz, jó képet nem tud rólam csinálni. Ennyi erővel egyáltalán ne készüljenek rólam képek? :( Ez olyan szomorú... Mégis mi értelme van elrondítanom a szép tájakat vagy városokat? Aztán mindenki csodálkozik, hogy miért nincs kép rólam sose... Nem akarok csinálni, utálom. Valaki van úgy mint én? :/
2018. jan. 7. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fotozd magad, ismerd meg az elonyos “fotos” arcod és kesz. Egy ember onmagaban nem ronda. Ha a taj es a varos szep akkor egy ember is az. Ugyanugy az elet csodaja.
2018. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát pedig iszonyatos szarok a képeket és nem akarok kísérletezni. Csak még rosszabb kedvem lesz az egésztől. 100 képből talán 1 lett vállalható, azt se tudom hogyan hoztam össze.
2018. jan. 7. 19:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez van velem is.
2018. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel. Nagyon utálom, hogy amikor elmegyünk valahova és szeretnék képeket magamról meg a tájról vagy valamiről, akkor percekig szrakszik a másik ember a fényképezővel, én meg addig ott állok lemerevedve mert nem tudom, hogy amikor már 5 perce mozdulatlanul áll és rám szegezi a gépet akkor épp fotóz vagy nem találja a gombot és szenved.... És akkor elmegy a kedvem mert tudom, h úgyis szr lesz az eredmény.

Így egyébként nem is lehet jó képeket csinálni senkiről, kevés fotogén ember van. Pláne úgy, h az ember nem is tudja elengedni magát mert csak pózol. Azok lettek a legjobb fotók rólam mikor nem is láttam, h fotóznak. Persze lettek borzalmasak is, de sok viszont emberi lett, nem csak egy póz.

2018. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fotózkodni neked kísérteties helyszineken: temető, erdő, lepusztult épületek. Vedd át érzelmileg a hely energiáit, hangolódj rá. Így már senki sem vádolhat meg "csúnya" jelzővel, hiszen te müvész vagy.


Ha ezek mennek, akkor majd könnyű lesz felemelő képeket csinálni. Mondjuk kiválasztasz egy erős, magas fát. Ráhangolódsz a fára. Tök mindegy, hogy nézel ki, az érzés, amit sugárzol az a lényeg.

2018. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet éppen a pillanatképek jók rólad amikor nem tudod, hogy fotóznak. Valakivel beszéld meg és ha mentek valahova vagy hasonló akkor fotózzon akkor amikor nem figyelsz. Lehet beválik.
2018. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nézegesd magad a tükörben, szánj időt arra, amikor szépen fel vagy öltözve, hogy akkor milyen arcod van és próbálgasd ,hogy mivel tudnál levenni a lábáról valakit, milyen nézéssel pl. és a fotókon is ezt csináld. képzeld el milyen képet akarsz, ez az első. senki sem úgy csinálja, hogy maga elé teszi a kamerát és már az első kép tökéletes. van olyan is, hogy pont az első jól sikerül, de néha csinálni kell többet. és a pózolás nem ártott még senkinek, csak vagányul kell, ennyi
2018. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
együtt érzek veled. Amúgy se vagyok egy Adonisz, de még képeken... :D
2018. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet. Ember nem csinált még jó képet rólam, pedig volt profi fotós barátom is. Szenvedett velem, de nem sikerült neki sem. Magamról viszont tök jó képeket csinálok.
2018. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha ez igy van akkor örülj neki.

Mert te csak akkor látod magad , de van aki meg állandóan.

Amúgy mutasd már magad hogy nézel ki, lehet privát is.

2018. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!