Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne ha az Idétlen időkig...

Mi lenne ha az Idétlen időkig (Groundhog Day) világában ébrednénk? Lenne-e a szabadulás? (és honnan tudhatom hogy nem vagyok máris benne??)

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha minden napod monoton és minden nap a mormotára ébredsz, akkor benne lehetsz... Átvitt értelemben sokak vannak ebben, akiknek nincs különösebb életcéljuk.

Akik tudják, mit miért csinálnak és akik alávetik magukat és életüknek és náluknál nagyobb cél érdekében, nem fogja így érezni. Vagy ha mégis, akkor a depresszív és önző szakaszt átugorva eleve a végkifejlet állapotát élnék meg... azt nem mondom, hogy áruba bocsátaná magát...

2021. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"és minden nap a mormotára ébredsz, akkor benne lehetsz."


A mormota lényegtelen mellékkörülmény.

Néha úgy érzem benne vagyok és nem létezik szabadulás.

2021. febr. 22. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyomasztó film, sokszor eszembe jut, pedig legalább egy éve láttam.


A körülmények egy részére van ráhatásunk. Sokszor radikálisan mást kell tennünk ahhoz, hogy az élethelyzetünk megváltozzon.


Miből nem látod a szabadulást?

2021. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!