Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért nem viccesek?

A nők miért nem viccesek?

Figyelt kérdés
Elvárják tőlünk azt, hogy humorosak legyünk, de ők semmit nem tesznek ezért. Eddig alig találkoztam humoros nővel.
2021. febr. 23. 07:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Lehet azért, mert a nők leterheltebbek munka és háztartás mellett és hamarabb "kivész belőlük a fény". Nem tudnak olyan lazák lenni.
2021. febr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
A nők sokfélék, a férfiak is, az emberek humora sokféle, lehet, hogy ami nekem vicces, az neked nem az.
2021. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy talán unalmas vagy és nincs kedvük jópofizni :D
2021. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

A nők többsége csak személyeskedve tud humoros lenni. És ezt nőként mondom. A legtöbb nőnek a fő humorforrás az, hogy hogy néz ki valaki, hogy beszél valaki vagy milyen gesztusokat produkál. Egyesek órákon át tudnak röhögni azon, ha valaki két ujjal fugja meg a szemetet vagy ferdén áll a szeme az egyik képen. Egy ideig jó őket nézni, ahogy szórakoztatják magukat, de nekem ez inkább az egymásom és a magukon való gúnyolódás, ami annyira nem képezi a humorom részét.


A férfiak humora általánosítóbb és jobban koncentrál a tárgyra, mint a személyekre. Lehet, hogy néha ordenáré, lehet, hogy sok nő jobban húzza a száját ezekre a poénokra, de nekem is jobban tetszik a férfihumor. Szeretem, ha senki sem vág pofákat a szexizmusra, az ortó poénokra és semmire, amit abban a szituációban viccként kiejt az ember a száján és tényleg szabadok lehetünk. Sok nő ehhez képtelen alkalmazkodni (tisztelet a kivételnek). Fárasztó, mikor valaki nem bír megfeledkezni arról, hogy ez egy poén és elkezd hisztizni, mert magára veszi a viccet. Fárasztó valakit szexistának, gusztustalannak és okoskodónak hívni csak azért, mert levetkőzi a gátlásait...

2021. febr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

Na ki hitte volna hogy az onerzetesek nem birjak felfogni a poent es lepontoznak. Bruhuhuhu snowflakek.


Egyebkent nem, nem azert nem viccesek, mert leharcoltak, nem azert mert mas unalmas stb. A kerdezo es mas is arra gondol h egyszeruen a legtobbszor benak a poenkodasban, nem a vicc meselesben mert azt oreganyam is felolvassa, megjegyzi, hanem az improzott poenjaik vagy gyengek vagy kinosak. A ferfiak jobban le tudnak csapni ilyeneket, biztos genetika v evolucio. Semmi xtra, ez van. Jobban kell ferfikent reagalni mert elnyombak, nokent eleg hogy te no vagy es teged szeretni kell, ezert nincs ok fejlodesre.


24/F

2021. febr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Minek humorizáljon valaki veled,ha itt vagy te viccnek.:D
2021. febr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Megint egy általánosítás. Talán találkoztál a világ összes nőjével?

Velem biztos nem, mert engem sokan viccesnek tartanak, én is szeretem és értem is a viccet, szeretek poénkodni, hülyéskedni, felhőtlenül kacagni. Itt a munkahelyen vagyunk jó sokan, és nem én vagyok egyedül olyan nő, akinek van humora. Pedig már 30 +os vagyok, több gyerekkel, férjjel.


Imádom a Dumaszínházat, a Rádiókabarét, ott is vannak női humoristák, nagy kedvencem Bach Szilvia az utóbbiból, előbbiből Bödőcs Tibor.


És pl. a Mi kis falunk forgatókönyvét Kapitány Iván mellett Kormos Anett írta. Nő, képzeld el.

2021. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Két szőke nő összefut az utcán:

- Hova viszed azt az órát?

- Az állatorvoshoz.

- Miért?

- Berekedt a kakukk.

2021. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Mert állandóan a mások és saját kinézetükkel vannak elfoglalva, az egészet egy bizonytalanságba csomagolva. Mindenben a mártirkodás lehetőségét keresik ezek a kis hattyúhalála jellegű nők. Vannak vagányak, velük már lehet jókat nevetni, értik a fekete humort stb.
2021. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Mert pletykálkodni és másokat kritizálni sokkal jobb a humornál.
2021. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!