Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a főnök elvárja hogy...

Ha a főnök elvárja hogy falazzak neki miközben a feleségét csalja éppen, azért nem járna nekem valami plusz zseton? nekem ez nem dolgom

Figyelt kérdés

A főnök néha „kiugrik a városba“ egy-egy hölgyeményhez. Ha az asszony ilyenkor telefonál, azt kell neki hazudni, hogy épp tárgyalás van, vannak nála.

És ezt nekünk irodistáknak kell lefalazni. Kifejezett főnöki utasítás mit és mikor kell hazudni.

De nekem nem járna ezért egy kis tiszteletdíj? Engem ide nem falazónak vettek fel, ez bőven túlmegy a munkaköri kötelességen, de semmi gond, némi plusz zsé és megtárgyaljuk.


Persze van egy másik forgatókönyv is, nemes egyszerűséggel kitálalok az asszonykának.

Engem persze kirúgnak, de a főnök meg fej nélkül fog járkálni, mert a saját asszonykája tépi le a fejét.


2021. febr. 23. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Eléggé unalmas már ez a téma.
2021. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Hát ha neked megéri, hogy ezért kirúgnak...egészségedre.
2021. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
na de akkor mi a megoldás? ingyen asszisztáljak a főnök mocsokságaihoz? mert nem játszom a grállovagot, asszisztálok én, van az a pénz-na de ingyen? Mégis miért tenném?
2021. febr. 23. 14:36
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ingyen asszisztálsz vagy keresel új munkahelyet. Válassz!
2021. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

választottam én már egy ideje, csak még nem találtam új helyet. De ahogy meglesz az új hely, mesélek majd ezt azt az asszonyának. Na csak a puszta tényeket semmi többet. elmondom majd, hogy a drága férje házon kívül van de azt kell hazudnom az ő kifejezett utasítására hogy "tárgyal"


és ebbe még belekötni se lehet ez rágalmazás, nem állítom hogy félrekefél ezzel azzal én csak a nyers tényeket közlöm majd.

2021. febr. 23. 14:43
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Rohadt spicli vagy! Büszke lehetsz magadra. :)
2021. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha én lennék a főnököd, még egy alapos verést is kapnál ilyenért.
2021. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Ha én lennék a főnököd, még egy alapos verést is kapnál ilyenért."


Hidd el, amit a főnök kap majd a házisárkányától, azután nem lesz verekedős kedvében. Hidd csak el.

2021. febr. 23. 14:48
 9/16 A kérdező kommentje:

"v"


De tulajdonképpen miért is? mert elmondtam hogy hazugságra utasított, hogy a félrekúrásait fedezze? Hát aki k****vának áll ne csodálkozzon ha megb***ák nemde?

Ha félrekúrni hazudozni tud, akkor majd nyíltan egyenes gerinccel állja is a számonkérést . Na nem tőlem, majd az oldalbordájától.

Így korrekt.

2021. febr. 23. 14:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Asszonyka pont lef0ssa. Főleg ha apjok tartja el.
2021. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!