Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi zsetont szerezhetek...

Mennyi zsetont szerezhetek egy LoL "event pass"-on?

Figyelt kérdés

Kedves LoL társaim!


Bizonyára hallottátok hogy közeleg egy lunar beast nevezetű event, amin fiora tekintély kiadást fog kapni! Most először veszek majd ilyen pass-t, és nem tudom, hogy mennyi zsetont tudok gyűjteni egyszerre, mivel szeretném azt a tekintély fiorát ami 2000 zseton, de mellette a sima lunar beast fiora kinézetre szeretnék zsetonokból keretet venni ami 250 zseton. Ha megvettem 2000-ért a tekintély kiadást, akkor az után lesz rá lehetőségem még egy keretet is venni, vagy azt felejtsem már el ? :D


A normális válaszokat előre is köszönöm!



#League of Legends #videójáték #zseton #eventpass #tekintélykiadás
2021. jan. 24. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleget játszol kb. minden zsetonért vásárolható tartalmat ki tudsz szedni. Amiket írtál, azokat nevetve kifarmolhatod még úgy is, ha nem játszol többet napi pár meccsnél. Csak használd ki jól az időt és amint elérhetővé válik vedd meg a pass-t, így több zsetont fogsz tudni összegereblyézni és az említetteken felül még fogsz tudni extra tartalmat venni.
2021. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, nagyon szépen köszönöm a választ, most sokat tudtál nekem segíteni ebben a témában :D
2021. jan. 24. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!