Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek, akik beleírjá...

Azok az emberek, akik beleírják a bemutatkozásukba, hogy szoktak verekedni, miért teszik?

Figyelt kérdés

Most nem azt szeretném, hogy mindenki leírja egy sorban mekkora suttyó az összes ilyen, ergo nem provokatív kérdésnek szánom, hanem tényleg érdekel.

Itt, ezen az oldalon is sokszor látok olyat, amikor valaki elkezdi jellemezni magát és már a második mondatnál előkerül, hogy “Nem vagyok egy balhés gyerek, de ha beszólnak nem hagyom magam” hogy csak a legenyhébbet idézzem.

Ennek mi állhat a hátterében? Miért érzik emberek szükségesnek, hogy őket azonnal a verekedéssel hozzák mások összefüggésbe?



2021. febr. 25. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Még nem nagyon láttam ilyet, hol írják ezeket?
2021. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Mert ilyen “Nem vagyok egy balhés gyerek, de ha beszólnak nem hagyom magam” emberek úgy értelmezik hogy ne hagyják magukat leszégyeníteni,vagy ha verekedés van akkor állnak szemtől szembe,ha igazuk van.

De vannak emberek akik direkt provokálják a ellenfelet,és abból akadva verekedés lesz akkor ő se hagják magukat,mert nekik ez a élvezet amikor verekedhet.

2021. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Igazából szerintem ez legtöbb részt az alacsonyabb szellemi képességgel bírókra jellemző, hogy ezzel próbálják magukat előadni. Ez olyan mint amikor valaki a bemutatkozásába beleviszi, a kedvenc márkáját, a telefon márkáját stb... Ami igazából senkit nem érdekel, de ha már van lehessen vele villogni. Ez szerintem mindenkinél így van, hogyha megtámadják megpróbál ellenállni, de legalább elmenekül a szituból. Ez mint bemutatkozás nem releváns, és csak röhejes. Ez olyan mintha azt mondanám, hogy nem vagyok egy orrfolyós gyerek, de ki szoktam fújni az orromot néha. Teljesen nevetséges, és alacsony intelligenciára vall szerintem. De ez csak a szubjektív véleményem a témáról.
2021. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Én bele szoktam azt, hogy büntetőszexel aláztam meg a szomszéd anyját az utcán
2021. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Magam elé képzeltem egy munkahelyre beadott önéletrajzot:

"Azért szeretnék a .....gyártósoron dolgozni, mert a monotonitástűrésem nagyon magas fokú. Ezt úgy érem el, hogy munkába jövet a buszmegállóban megfejelek egy-két nyugdíjast, és lepofozok minden 12 év alatti gyereket. Így egész napra feltöltődök élménnyel és nem tud bennem felgyülemleni az agresszió."


Vagy egyáltalán hogy képzeljünk el egy ilyen önjellemzést? :O

2021. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát hogy tudd hogy nem egy tutyi mutyirol van szó, aki nem húzza be fület farkát és inkább megalázkodva elsunnyog
2022. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!