Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintettek önuralmam rossz...

Szerintettek önuralmam rossz vagy igazam van pár dologban?

Figyelt kérdés

Tanár meg szüleim elkezdik hogy önuralmat kélne tanulni mert nem tudok nyugot lenni.

Nos,hogy a lényeg hogy nem nagyon szeretem ha ocsárolnak és másikat felmentik minden alol és ő már a szent lélek,mert ő pl:középosztály,én meg jó hogy nem szakadt meg büdösen megyek suliban,meg jó hogy nem hogy szakadt meg mocskos ruhában megyek..

Nem az mondom hogy olyan szent vagyok hogy rosszat nem csináltam nem csináltam suliban,de az mondom hogy ők ahogy beszélnek velem,pl:Csóró g..i (direkt hangosan,meg röhögve a tanár hallatára,és a tanár semmit se szólt)vagy avval csúfolodnak hogy mekkora csúnyaság vagyok meg jaj,hogy nézzek ki meg hogy ilyen csőves sz..ok minek jön ide?

És nem elég,a gyerek eldumálja a órát,és nem tudok figyelni mert melletem ül(másik padsor),és mondom magamba vazzeg elmehet a bánatba,meg úgyis éhes vagyok,erre meg elkezd árulkodni a szüleimnek hogy jaj hogy mit csinálok már,meg verjék meg mert ez nem lehet csinálni.

Meg a másik hogy fenyegetnek hogy így meg fognak agyonverni,meg elvágják a torkom,meg a csavarhúzot belém verik,meg kitekerik a torkom,és tényleg csak úgy mondják random.

Csak egyszer idegbeteget kaptam és akkor kezdtem mindekit szidni hogy így a anyja,meg úgy a g..i.

Alap természetem az,hogy nagyon nyugod vagyok,és folyton baromkodok,de semmit rosszak csinálok(ha ki nem provokálja).

Szerintettek?



#Fenyegetés,balhé,verekedés,gyilkoság,bunyó
2021. febr. 25. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha csöves vagy igénytelen vagy, akkor azon is változtathatnál.
2021. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
ugyan ez volt a helyzet nállam 5-8 ig 9 ig végigvertem mindenkit az osztályokban,az lett a vége hogy az iskolaigazgató elküldött pszihológushoz aki kiértékelt és azt mondta semmi bajom,ha kötekednek a gyerekkel és 3 szépszó után se hagyják abba ne csodálkozzanak ha megverik őket.így nem tudtak kirúgni.
2021. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
1-es. Még is hogy változtasson rajta ha nem a legjobb körülmények között él. Sok ilyen gyerek van az országban sajnos, akit azért csúfolnak mert szegény, nem állnak jól anyagilag a szülei. Nem tud mit tenni. Én azt javasolnám, hogy válts iskolát!
2021. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fú hallod, ezt alig lehet kibogozni. Látatlanban nehéz amúgy is megítélni egy ilyen helyzetet.
2021. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1-es,egyenlőleg nem putriban lakunk,és igényes vagyok.
2021. febr. 25. 11:38
 6/6 A kérdező kommentje:

3-mas,az a baj hogy nem lehet,mert mivel 2-dik éve(lassan 3-dik) vagyok itt,és az a szakmát kontrékan lezárták.

4-es

Na a lényeg:szekálnak/szekáltak,provokálnak,meg fenyegetnek hogy úgy fognak megölni,stb..

És a tanárok is elkezdik hogy ugyan már,itt a gyerekek nem ilyenek,és te egy rohadt hülyegyerek vagy.

2021. febr. 25. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!