Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Olyan rosszul érzem magam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rosszul érzem magam. Azt hittem, hogy én más vagyok, de nem. Most nagyon rossz embernek gondolom magam. Szerintettek?

Figyelt kérdés
Én eddig azt hittem, hogy a belsőt nézem a lányoknál de kiderült, hogy nem. Nemrég jöttem rá, hogy engem a mellek érdekelnek, de olyan szinten, hogy szerencsétlen lányt azért utasítottam el, mert pici volt neki. És most annyira rosszul érzem magam, mert ő erről nem tehet. És most olyan rosszul érzem magam e miatt.
2017. aug. 20. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te is nagyon akarsz, akkor meg tudsz változni. :))
2017. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj:) A lányok is ilyen felszínesek lesznek veled, csak jusson eszedbe ez, mikor valaki azért utasít el mert kicsi a...

Mindenkinek van egy ilyen heppje, ami ha nem jó a másikon kizáró ok lehet.

2017. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem a kicsik tetszenek, szóval még annyira se értelek meg, de ha zavar magadban ez -ami érthető-, akkor meg tudsz változni, először is kérj bocsánatot a lánytól és beszélgess vele, szoktasd magad a gondolathoz és amikor készen állsz hívd el egy randira c: Remélem nem lesz késő.
2017. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
nem tehetsz rola, ha nem az eseted, es nem fogott meg az igazan. nem a melle miatt utasitottad el, hidd el, egyszeruen nem szerettel bele...
2017. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha valaki valamiről nem tehet, akkor azért nem utasíthatod vissza. Igazad van, a múltkor is megdugtam egy struccot, elvégre nem tehet róla, hogy nem embernek született :D

Ez most kicsit erősre sikeredett, de most nincs erőm hosszabban elmagyarázni.

2017. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem baj .. csak vissza utasitottad a csajt ez miatt bunkosag volt.. lehet hogy idovel megnott volna neki .. de most gondolj bele egy csaj azert kosaraz ki teged mert kicsi a pocsod o meg a nagyot szereti..
2017. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!