Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Drogériákban miért ilyen...

Drogériákban miért ilyen bunkók a pénztárosok?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem haza külföldről és egyre többször feltűnik, hogy drogériákban és kisebb boltokban rendesen felháborodnak az eladók, hogy kikell szolgálniuk, pedig nem vagyok bunkó senkivel, mindig odafigyelek, hogy kedves és illedelmes legyek.


Például ma is egy rossmannban úgy kellett kérni, hogy valaki kiszolgáljon és nem hogy elnézést kért volna, még az eladó háborodott fel, hogy én mit képzelek magamról.


Ahogy észrevettem ez a viselkedés szinte mindig 25-35 év közötti nőkre jellemző. Azt gondoltam volna ez a korosztály már értelmesebb, kedvesebb és emberibb környezet megteremtésére törekszik.


Volt egy eset pár hete, mikor könyvesboltban segítséget kértem, erre segítség helyett csak gúnyos megjegyzéseket kaptam, szintén egy fiatal hölgytől.


Miért ilyen rosszindulatúak vagy egyáltalán mi bajuk van? Hogy kell kérni vagy mit kell mondani ebben az országban, hogy normális kiszolgálást kapjak?



2021. febr. 25. 20:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
30%
Kb. Az összes eladó mindenhol ilyen bunkó szokott lenni.
2021. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert senki nem becsüli a munkáját, mert mindenki olyan keveset keres hogy úgy érzi ennyi pénzért ő tesz szívességet hogy egyáltalán megjelenik a munkahelyén. Az meg hogy még dolgozzon is emellé...Skandallum:)
2021. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
42%
Kiszolgáljon ?? De hát onkiszolgálás van... 😂
2021. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
36%
Nem kötelező kérni, ki kell nyitni a szemed, és megkeresni amit akarsz. R. hadt idegesítő, hogy minden fosért az eladót ugráltatják, ráadásul a sok ember, még a legjobbfej dolgozó energiájat is leszívja,és egy idő után (hónapok, évek) elege lesz már az emberekből....
2021. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
4%
Nem értem. Miért kéne hogy kiszolgálók bárki? A Rossmann önkiszolgáló.
2021. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Csak fizetni szerettem volna és úgy kellett kérni, hogy fizethessek...
2021. febr. 25. 20:56
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Én szerencsére eddig többnyire azt tapasztaltam, hogy ha kedvesen fordulok feléjük, akkor ők sem bunkóznak velem. Néha konkrétan látszik egyeseken, hogy már elege van az egészből és hálás minden kedves szóért és megértésért. Sose voltam eladó, de képzelem, hogy nem egy sétagalopp ez a munka se.
2021. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

#4 Nem szabad megkérdezni senkit. 50x körbe kell járni az üzletet.

A Rossmann-nál nekem a Flóriánban kifejezetten készségesen segítettek.

2021. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nem jól fogalmaztam. Nem kérdeztem semmit, csak fizetni szerettem volna. Önkiszolgáló kasszát nem láttam viszont.
2021. febr. 25. 21:07
 10/32 anonim ***** válasza:
4%
Nincs külön pénztáros, ők pakolják az árut és végzik a többi feladatot. Ha nincs vevő a pénztárnál, mást is csinál. Nehogy már 2-3 perc várakozás miatt durcáskodj!
2021. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!