Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy film készülne az...

Ha egy film készülne az életedből, melyik már létező film címét adnád neki?

Figyelt kérdés
Elsősorban létező filmcímeket válasszatok, aki esetleg nagyon szeretne írhat kitaláltat is.
2021. febr. 26. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Avatar. A sorozat.
2021. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A békés harcos útja 2
2021. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sorstalanság címet adnám neki, mert sokszor úgy éreztem magam az elmúlt 6 évben, mint egy zsidó a háború idején. Az életemet kudarcok, csalódások jellemzik, és sokszor úgy éreztem, hogy meg kellene halnom.
2021. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 Ezt sajnálom! De ne add fel, sose tudhatod mikor lesz picit könnyebb :-)

Kitartás!

2021. febr. 26. 12:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hát tavaly decemberig az volt a tervem, hogy el megyek majd egy budapesti lőtérre és pisztolyt betárazom, kibiztosítom, csövét számba és villámgyorsan meghúzom a ravaszt. De a 2021-es évben már nem akarok meghalni, igazából örülök, hogy még élhetek.
2021. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak gyógyszereket kell szednem, hogy normálisan viselkedjek az emberek között, meg vigyáznom kell, hogy mindig beszedjem a reggeli és az esti gyógyszereket, mert nélkülük közveszélyes és önveszélyes gondolataim szoktak lenni. Voltam már pszichiátrián, önszántamból feküdtem be, meg jártam évekig pszichiáterekhez, meg pszichológus nőhöz és hát valamennyire egyenesbe rázódtam, de mindig van, hogy ok nélkül s.z.a.r kedvem lesz, szoktam sírni, meg kényszerbeteg vagyok, kényszer gondolatok gyötörnek 2018-tól, de 2019-től szedek gyógyszert erre, hogy ne akarjak kárt tenni magamban, meg másokban. Amúgy mindezért az osztálytársaim a felelősek, azok a g.e.c.i.k kinyírtak engem lelkileg, idegroncsot, egy beteg embert csináltak belőlem, mert állandóan éveken keresztül csúfoltak, kiröhögtek, gúnyt űztek belőlem. Később meg más emberek is szemetek voltak velem. De mindegy, most itt vagyok közel 30 évesen és még élek.
2021. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem van olyan film,hogy "A remény rabjai".

A történetre nem emlékszem pontosan,a címe miatt adnám.

2021. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Álomtemető, az Állattemető mintájára
2021. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vesztes.Egy angol rövidfilm,nem láttam,de illik a címe az életemre.
2021. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Reménytelen eset.
2021. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!