Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenben meg látom hibát...

Mindenben meg látom hibát első ránézésre, és sokat kritizálok. Jó lennék kritikusnak?

Figyelt kérdés

Mondjuk azt utálom magamban hogy az embereken is látom hibákat..

F



2021. febr. 10. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jogosak a kritikáid, akkor igen. Ha csak óvodás szintű azonnali vélemény-kifejtő vagy, akkor nem. Alapból a vélemény senkit nem érdekel. Egy jó kritikus épít a kritikáival és lehet belőle tanulni.
2021. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Óvodás szintű.
2021. febr. 10. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ovodas szintu, akkor csak feltunesi viszketegseg es inkabb kekeckedes mint kritika.
2021. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem éppen jó dolog mindenkit kritizálni. Örökös elégedetlenségnek tűnik.
2021. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nope.
2021. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hirtelen én is kritikus hangulatba kerültem:

Hogy hallgathatsz Vivien névre, ha fiú vagy? 😂

2021. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően a vélemény olyan mint a segglyuk.. mindenkinek van, de senki se kíváncsi rá. Egyébiránt a kritika se nem negatív, se nem pozitív, az a kritika tartalmától függ, de egy jó kritika próbálja mindkettőt kiemelni. Nem a hibát kell keresni, mert ebből max baki vagy leszóló videó/cikk készülhet, hanem egy dologról átfogó véleményt alkotni lehetőleg objektíven, már amennyire az emberi mivoltod megengedi. Szükség esetén megindokolni mi miért.

Aki pedig mindenben a hibát keresi és még ki is fejti, eléggé szar élete lehet a körülötted élőknek, nincs pozitív hatással a folyamatos negatív kritika se rád se a környezetedre nézve.

Kedves Vivien, aki fiú. Mondjuk 2021 van, miért ne? 🤔

2021. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ismerős a dolog, tehát igen, csak a környezetnek vagyunk szőrszálhasogatók.
2021. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!