Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne izguljak ennyire?

Figyelt kérdés

Mindig izgulok, akkor is, amikor nem kéne. Nincs rá semmi okom, mégis folyton stresszelek.

Amikor nem izgulok, akkor is úgy tűnik, mintha izgulnék, szóval már valahogy a viselkedésemben is meglátszik. Nem tudom, hogy hogy, mert én nem érzékelem, de állítólag meglátszik. Illetve én látok nálam izgulósabbakat is, nem tudom azoknak szólnak-e mások, szóval lehet, hogy csak félreértenek valamit a viselkedésemben. Igazából pont a rendes és csöndes lányokat zavarja a legjobban az, hogy ilyen vagyok (rendes és csöndes vagyok, bár izgulós), pedig azt hinné az ember bejön nekik az ilyen visszahúzódóbb viselkedés. Igazából amiatt, hogy nem tudom hogy ne stresszeljek jobban, csak még jobban stresszelek. Illetve muszáj volt fölvennem egy stresszes, visszahúzódó viselkedést, mert ha nem, akkor megharagudnak rám.


2021. febr. 26. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonló problénákkal küzdök. Lassan eljutottam oda, hogy már nen küzdök. Nem akarlak elkeseríteni, de nálam ez majdnem depresszióhoz vezetett...
2021. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindfulness, meditáció, jóga vagy hasonló lazító gyakorlatok segíthetnek.
2021. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen ertem mi gond. Valami konkret oka csak van annak amiert izgulsz. Emberektol helyzetektol szituaciotol ? Ezeket megkene probalni megoldani, hozzaszokni, vagy elkerulni.


Az meg szerintem logikus, hogy egy masik hasonlo szorongo embernek nem jon be, egy magahoz hasonlo izgulo ember, mert onmaga fajdalmaval szembesiti.

2021. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alapból nincs oka. Csak annyit izgultam életemben, hogy akármit csinálok, azt úgy csinálom, mintha izgulnék. Illetve most már amiatt is izgulok, mert úgy látják, hogy izgulok.
2021. febr. 27. 17:19
 5/5 A kérdező kommentje:

Arra meg én is gondoltam, hogy biztos azokat zavarja, akik szintén izgulnak, de annyi a stresszes ember mostanában, hogy igazából mindenkit zavar, mert mindenki stresszel.

Minek visszahúzódónak lenni, ha a másik visszahúzódó sem viseli el. Hát így csak rossz mindenkinek.

2021. febr. 27. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!