Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogy könnyebben...

Mit csináljak hogy könnyebben tanuljak és ne izguljak a dogák előtt?

Figyelt kérdés

Minden órára tanulok akkor is ha nem írunk dogát de lassan megy van hogy egy töri témazáróra 2-3 órát tanulok (max. 10 perc szünet 1 óra után) és még csak 7.-es (!!!) vagyok ha most ennyi idő akkor mennyi lesz gimiben??

Dogák előtt pedig mindig izgulok annyira hogy közben elfelejtem a válaszokat.



2015. febr. 4. 19:59
 1/3 anonim válasza:
Én is 7.-es vagyok én úgy tanulok, hogy felmondom az anyagot a telefonomra és azt hallgatom.
2015. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7ben én is tanultam. Most középiskola 11. osztályában ha csinálok házi feladatot akkor már a tanár is meglepődik,hogy valaki készült az órájára.
2015. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a félév és a 8. első félév nagyon fontos, gondolom Te is tudod, de nem szükséges minden órára tanulnod. Szerintem elég csak a dolgozatokra. (én csak azokra tanulok, de valószínűleg pusztán szerencsém van ilyen tanárokkal, merthogy senki nem írat csak úgy random dolgozatot)

Egyébként történelmet úgy tanulok, hogy leírom mindig mégegyszer, és párszor átolvasom. Amíg kell, addig megmarad.:DDD

Persze mondjuk ha csak a dolgozatokra tanulsz, akkor több anyagrészt kell egyszerre megtanulni (feltéve ha nem egy anyagrészből írsz dolgozatot), ezáltal több idődbe fog kerülni, mintha folyamatosan tanulnál. Egyébként nem tudom, hogy bírod, respect. Ha izgulsz, akkor nem vagy biztos magadban, ezt főképp saját magamon tapasztaltam, de ez ellen nem tudom, mit tehetnél... :/

2015. febr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!