Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valóban 230 ezren szavaztak...

Ha valóban 230 ezren szavaztak a való világ legutóbbi párbaján,az azt jelenti hogy az emberek nagy része álszent,hazug, képmutató?

Figyelt kérdés
Én akikkel beszéltem mind azt mondták nem nézik a Való világot a tévében,színvonal talán,szemét, hulladék műsor.Nagyjából ilyeneket olvasni kommentekben is,trágya műsor,én nem nézem, primitív műsor az egész.Na de ha nem nézi senki, akkor mi az a 230 ezer szavazat?Vagy a bent lévő játékosok hozzátartozói,rokonai,barátai szavaznak többször is?Egy embernek nem csak egyszer lehet szavazni?És ha valaki mondjuk 50-szer szavaz,mi pénz az?

2021. febr. 26. 22:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, én már akkor sem néztem amikor először kijött, pedig pont tini voltam. Most már nem vagyok, még nagyobb szennynek tartom, szóval nem változott a helyzet. Hogy a többiekkel mi van, azt nem tudom, lehet álszentek, ja :D
2021. febr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy jut eszembe, anyámék sem nézik, csak folyamatosan be van kapcsolva a tévé hogy szóljon valami a háttérben és valahogy mindig odatéved a tekintetük. Így már kijöhet a 230, nem? :)
2021. febr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem szoktam nézni, de az appban szavazok.
2021. febr. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
91%
Közel 10 millió ember él Magyarországon, ebből 230 ezer nem sok.
2021. febr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
89%
Azért közel 10millióból (plusz határon túli magyarok) 230 ezer még közel sem a többség vagy "az emberek nagy része", mindössze az ország lakosságának 2,3%-a.
2021. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
74%
Én akkor néztem bele, amikor annak idején elindult, kíváncsiságból. De engem nem kötött le. A Sztárban sztárt szoktam nézni, mert érdekelnek az átalakulások, ott szavazok is az applikációban. Illetve az Észbontókat, de az nem szavazós. Más ilyet nem nézek. Filmeket, rajzfilmeket, sorozatokat szoktam, ismeretterjesztőt, csillagaszat, történelem, az is érdekes, amikor bemutatnak egy gyárat, pl hogyan készül a sajt.
2021. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
90%

Akikkel beszéltél, azok nem lehettek többen néhány tucat, esetleg néhányszáz embernél. Nem reprezentatív minta.

Ráadásul nagy kérdés, hogy 230 ezer egyedi szavazó volt, vagy összesen ennyi szavazat érkezett (akár több is egy embertől).

2021. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
100%
En is neztem, nem minden nap, de heti egyszer ketszer igen. Igaz nem fejlesztek mesterseges intelligenciat, de van azert diplomam is es szakmam is,nem tartom magam agyhalottnak, viszont kikapcsolnak az ilyen tipusu musorok.
2021. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!