Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják beképzeltnek a...

Miért tartják beképzeltnek a legtöbb orvosis lányt vagy azokat akik már végeztek? Valóban sok a beképzelt női orvos?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 00:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem véletlen igen, általában beképzeltek. De nem szoktam általánosítani, ismerek kedveset is:)
2021. jan. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akiket ismerek női orvosokat, szinte kivetel nelkul mind aranyosak, normalisak voltak velem, mint pacienssel. Aztan a kollegakkal lehet mashogy viselkednek.
2021. jan. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én magam sem tapasztaltam ezzel kapcsolatban semmilyen negatív dolgot. Én akiket ismerek azok roppant empatikusak, mosolygósak. Természetesen biztosan akad kivétel, de nekem még nem sikerült beleakadnom ilyenbe.
2021. jan. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy azok, de őszintén? Van is mire. Én büszkén kihúzom magam, ha valaki beképzeltnek tart. Számomra ez nem szitokszó egyáltalán. A legtöbb embernek manapság az, hogy tisztában vagy magaddal és autonóm emberi lényként működsz, már beképzeltség szóval én ezt a témát már elengedtem.


Bár nem vagyok orvos, hasonló presztízsnek örvend az én szakmám is.

2021. jan. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Inkabb kisebbsegi komplexust ebresztenek olyan pasikban, akiknek nincs ehhez foghato vegzettseguk. Innentol egy sima onbizalomhiany nelkuliseg, nem szurke kiseger viselkedes is bekepzeltseg a szamukra.
2021. jan. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Iskolázatlan, komplexusos pasik szupernőt akarnak, aztán amikor nem kellenek a kiválasztottnak, sértetten jönnek ide irkálni. Járjál te is iskolába, vaze, aztán akarj magad mellé doktornőt.
2021. jan. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Már akartam volna, írni, hogy eddig csak normális dokinőkkel találkoztam, erre megjelent itt a #5-6 a fszfóbiájával...

Hol írta a kérdező, hogy szerepelnek a történetben a férfiak?

Menjetek pszichológushoz, ha komplexusotok van...

2021. jan. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom beképzeltnek őket.
2021. jan. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Divat rühellni minden egyes szakma női képviselőit, miközben nagyrészt a nők jobban teljesítenek a munkájukban (a női orvosok is ilyenek; jobb eredményeket érnek el a férfi orvosoknál)


Még nem kopott ki teljesen a koztudatbol az a mentalitás, hogy a nőnek össze kell húzni magát, mert ha nem mutat 100% alázatot, akkor az emberek megszólják. És nem csak őt, hanem minden egyes nőt a szakteruleten. Szar ügy, de ez van.

2021. jan. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok aranyos doktornőt ismerek
2021. jan. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!