Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szokták a fiúk, férfiak...

Miért szokták a fiúk, férfiak fizikailag "bántalmazni" az új osztálytársakat, kollégákat?

Figyelt kérdés

Én sosem mertem így felmérni a társaim "erejét", és eléggé zavart, meg néha fájdalmas volt. Osztálytársaim csináltak ilyet velem rendszeresen, amikor új középiskolába kerültem annak idején, de most hallottam, hogy ez egy normális, ösztönös viselkedés akar lenni a férfiaknál.

20/f



2021. febr. 26. 23:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10.:De én gyerekekről beszéltem,hogy ez miért lehet,miből és honnan indulhatott ez el.Akikről te írsz,akik ezt csinálják a sitten,ők is voltak gyerekek,gondolom ők is már az iskolában is ugyanígy viselkedtek.Tehát te nagyon előreugrottál,a felnőtt kori viselkedéshez.
2021. febr. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10.:És már leírtam egyszer,de lehet hogy nem olvastad el,vagy nehéz volt értelmezned,hogy én már megbékéltem ezzel a dologgal,és a kérdezőnek kellene tanácsot adnod helyettem.
2021. febr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mert mindehol ki kezdik a gyengét. Az állatvilágban is. Az ember viszont már intelligens szóval normális ember nem fog téged verni. Ezeknek vagy rossz élete volt otthon nem foglalkoztak velük stb vagy nem tudom de valami biztos nem volt rendben náluk lelkileg.
2021. febr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint ez nem egy természetes viselkedés a mai világban
2021. febr. 27. 08:18
 15/21 anonim ***** válasza:
14.:Szívesen! :)
2021. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nincs ilyen.
2021. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rossz iskolába jártál. :(
2021. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Munkahelyen nincs ilyen."


Engem volt,hogy nő ütött meg munkahelyen,és nem ütött kicsit a 140 kilójával.Csak mert nem tetszett neki valami.Lehetnek ilyen emberek bárhol.Ja,és eü-ben dolgozom,ez egy ideggyógyászati asszisztens volt.Ismerem a családi hátterét,csak szánni tudom a szerencsétlent.

2021. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18

Azért remélem, hogy kétszeresen kapta vissza a ribi.

2021. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gondolom nem kolléga volt. Új munkahelyet írt, ebből gondoltam h kollégákra céloz.
2021. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!