Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szokták a fiúk, férfiak...

Miért szokták a fiúk, férfiak fizikailag "bántalmazni" az új osztálytársakat, kollégákat?

Figyelt kérdés

Én sosem mertem így felmérni a társaim "erejét", és eléggé zavart, meg néha fájdalmas volt. Osztálytársaim csináltak ilyet velem rendszeresen, amikor új középiskolába kerültem annak idején, de most hallottam, hogy ez egy normális, ösztönös viselkedés akar lenni a férfiaknál.

20/f



2021. febr. 26. 23:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Ilyenrõl még nem hallottam.Megvertek a munkahelyeden?
2021. febr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Gimnáziumban volt ez rendszeresen, amikor bekerültem 4 fiú közé 5.-nek nem volt durva de néha a sokadik pofon fájt
2021. febr. 27. 00:09
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, én csak börtönben tapasztaltam hasonlót, munkahelyen/iskolában sosem. Gondolom, nem vagy egy nagy alkat, igaz? :D
2021. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom kitől hallottad, de ez nem normális viselkedés.
2021. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
De miért nem védted meg magad?
2021. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
nem szoktam
2021. febr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam ezeken,mikor még általánosba jártam,hogyha én nem bántom a másikat,akkor mások miért bántanak engemet.Lehetséges hogy van több oka is ennek,nekem most 2 jutott az eszembe.Az első hogy gyerekként otthon elvoltak kényeztetve,azt képzelták be maguknak,hogy nekik minden megvan engedve,mindent szabad számukra felelősségre vonás nélkül,akkor is ha nem otthon tartózkodnak.A második pedig amit lehetségesnek tartok,bár ez üti a saját viselkedésmódomat,mivel nálunk otthon is ment a testi-lelki terrorizálás a szüleink részéről,mi mégse lettünk olyanok a hugommal,akik másokat bántottak.Szóval visszatérve a második ez,hogy otthon terrorba vannak tartva,és ezt más ártatlan embereken vezetik le,mert azokkal akik velük ezt teszik,azoknak még visszaszólni se mernek,mert tudják hogy annál többet kapnak.
2021. febr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

7

Vedd úgy, hogy ha összezársz pár embert limitált étellel, vízzel, akkor ezek az emberek nem beosztják a kaját, hanem elveszik tőled. Ez amúgy teljesen természetes, ezért is ennyire gyakori a bántalmazás. Tiszta biológia.

2021. febr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8.:Ne valami világvége példaszerűséggel akard megmagyarázni,ami szerencsére még nem áll fenn.És köszönöm a válaszod,de nem én kértem segítséget,hanem a kérdező,neki segítsél inkább,én már túltettem magam rég rajtuk,mikor elballagtam általánosból.De visszatérve a válaszodra,az elvételről,olyan történt akkoriban nem egyszer hogy elvették tőlem amit anyum csomagolt ennivalót,de nem azért hogy megegyék előlem,hanem kidobták a szemetesbe.Még szerencse hogy nem bontották ki a csomagolásból,így odamentem,kivettem és elvonultam a mosdóba,magamra zártam a wc ajtót,és megettem.
2021. febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

9

Csak próbáltam megértetni a régi ember viselkedését. Az evolúció során mindig a legerősebb személy szaporodott legtöbbször. Léteznek ilyen emberek, nem mindig tehetnek róla. Én voltam börtönben, azért tudom ezt a példát felhozni. Ott pl. teljesen normális, de csak akkor, ha félénk vagy, esetleg szexbűnöző stb.

2021. febr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!