Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van az, hogy olyan...

Mitől van az, hogy olyan durva álmaim vannak mint egy horrorfilmbe?

Figyelt kérdés

Kihat már a mindennapi életemre... 1 éve kezdődtek egy nagyon durva álommal ami a mai napig kísért. De egyre rosszabbak az idő múlásával. Segítség! 25/F

Írjak álombeli részleteket?



2021. febr. 27. 02:11
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Írhatsz, de nagy valószínűséggel külső hatás lesz azt meg jó eséllyel csak te tudod összekötni vele. Én pl. hetek óta betörőkről, gyilkosokról, őrületkről meg hasonló nyalánkságokról álmodom, de legfőképp a skizofrén szomszédról, amelyik éppen hetek óta őrjöng a szomszédban. Tapasztalataim szerint a rémálmok mindig arra figyelmeztetnek, hogy elmismásolsz valami külső fenyegetést. A tudatalattid rá akar vezetni, hogy szerinte gáz van.
2021. febr. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egy éve azt álmodtam, hogy rokonomat baleset érte. Aztán mikor bementem a fürdőszobába a tökörben magamat egy háromszemű lényként láttam, akinek ajka se volt.


Sokszor levadászott vagy megölt valami arctalan valaki. Volt hogy menekültem. Volt hogy harcoltam velük. Sose láttam az arcát mindig el volt valahogy torzítva.


Tegnap meg öcsém szobájába láttam egy ordító nőt aki vérzett. Tesóm szólt, hogy bajba van és egy vérző kisbabát tartott a kezében. Egyre brutálisabbak.


Milyen külső fenyegetésre gondolsz?

2021. febr. 27. 02:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket álmodsz,ne nézzél olyan filmeket amikbe ilyen durva dolgok vannak,ergó ne nézzél többé horrorfilmeket.És ha ezeken kívül az életedbe nincsenek ilyen durva látványvilágú dolgok,teszem azt nem rendőrként,orvosként,tűzoltóként dolgozol,vagy más olyan szakmát végzel amiben brutális dolgokat láthatsz,akkor előbb-utóbb remélhetőleg nem játszódanak le ilyen beteges rémálmok éjjelente a fejedben sem.
2021. febr. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy feszült mostanában? Nem nyomaszt valami?

Pár napja én is egy héten keresztül rémeseket álmodtam ha épp el tudtam aludni, de volt hogy hajnal 3ig forgolódtam mire el tudtam aludni reggel 6kor meg meló volt..

Sok minden összejött nekem..


Ezeket a dolgokat kell kiiktatni, ne okozzanak felesleges stresszt.

Igyál esténként citromfű teát és valeriana relaxot vegyél be ezek nagyon jók.


Mára én már nagyon jókat alszom.

2021. febr. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Lehet történt valami 1 éve amit te elnyomtál magadban/ nem is emlékszel rá de a tudat alattid így próbál megbírkózni vele.


Pszichiáter talán segíthet

2021. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szorongó,stresszelő típus vagy? Én gyakran,és gyanítom én is ezért álmodom ilyeneket.Meg azért néztem pár horrort,amit nem kellett volna,mert megragad a tudat alattiban.És amit az első válaszoló írt.
2021. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézel horrolfilmeket? Mert akkor érthető, hogy mitől van.
2021. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem. Nem nézek horrorfilmeket. Akció illetve vígjátékokat szoktam nézni.
2021. márc. 4. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!