Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttál már olyan horrorfilmet,...

Láttál már olyan horrorfilmet, ami annyira durva volt, hogy elhánytad magad vagy rosszul lettél tőle?

Figyelt kérdés
Mi a címe?

2020. jún. 18. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyéni érzékenységtől függ, de a szerb film című "alkotás" mindenkinél kiveri a biztosítékot.
2020. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az első választ.

Konkrétan volt olyan jelenet a filmben amiről tudtam, hogy létezik, de nem volt gyomrom megnézni, inkább átpörgettem. Ha lehet nem ecsetelném, már csak ezért is törölnék a válaszomat.

2020. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az újszülöttel kapcsolatos vagy a lefejezős jelenetre gondolsz. Azok tényleg durvák voltak, amikor a Szerb filmet néztem.
2020. jún. 18. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy én el tudok vonatkoztatni attól,hogy csak film,így nekem a Szerb film nem volt olyan vészes. Amitől kissé felfordult a gyomrom,az az emberi százlábú vagy még a Begotten ( valahogy a képi és hanghatás miatt).
2020. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt. Én simán eszem a csokit, miközben valakit beleznek, vagy hasonló. Látványilag megszoktam az ilyesmit


De én a nem filmekkel is így vagyok. Egyszer az egyik osztálytársam mutatott egy olyan videót, (egy barátja küldte neki is) hogy ketten versenyeztek az útok, s az egyik kocsistól fefűződött a szalagkorlátra. Az egyik szeme lógott, olyan durván megsérült. Az osztálytársaim ezt hallván szépen ittak, leültek, mielőtt megnézték, stb. Én meg ettem szépen a tízóraim közben.

2020. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Thing( dolog), illetve a Triangle. Nem a teljes filmektől, de mindkettőben volt 1-2 jelenet, kép, amitől futkosott vennem a pánik. Nem undorító képek voltak, inkább annyira szokatlanok a szemnek és az agynak, h ettől ijesztőek.
2020. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Végső Állomás volt az első ilyen élményem. Az ötödik részt is csak sokadjára sikerült megnéznem.

Érdekelt a sztori, így többször is nekifutottam.

Akkoriban kezdtem horrorokat nézni.

A szerb filmre már immunis voltam, legalábbis nem hánytam, viszont mentálisan megviselt. Nem nézném meg újra.

2020. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!