Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem akarok felkelni?

Nem akarok felkelni?

Figyelt kérdés
Az alvás a legjobb dolog. Annyi szar dolog vár rám a mai nap, hogy már most rosszul vagyok. Megmoccanni se akarok.
2021. márc. 3. 07:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert?
2021. márc. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Húzd fel a redőnyt,engedd be a napfényt,friss levegőt. Kapcsold be a kedvenc számod. Főzz magadnak egy jó kávét, edd a kedvenc reggelidet.. Annyi mindennel lehet motiválni magad és ezek csak apróságok.
2021. márc. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
22%
2. Hát nekem az a legszarabb motiváló, mikor reggel felhúzom a redőnyt, pont besüt a nap, és làtom hogy száll a por mindenfelé.
2021. márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én se, de most kaptam az infót, hogy elmarad 3 órámból 2 :D Fél 10-kor végzek is a nappal. Pedig azt hittem 1 előtt nem szabadulok. Lehet neked is jóra fordul a mai nap.
2021. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
7%
na ettől félek hosszútávon, hogy sok olyan van mint a kedves kérdező akinek fáj az élet minden mozzanata. hogy fognak ezek az emberek adózni meg napi 8-10-12 órát dolgozni ha felkelni is nehéz nekik.... pfff hitvány generáció
2021. márc. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

#5 Hitvány aki mondja. Lehet csak a mi generációnk rájött, hogy ez a mókuskerék élet nem élet? :P A szocializmusban még elment de ma már inkább felkötjük magunkat, minthogy gyárban biorobotoljunk.

Megsúgom: Nem fogunk 8-10-12 órát dolgozni, hanem megreformáljuk a világot, hogy emberbarátibb legyen.

2021. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
na és akkor ki fog adót fizetni nagyokos? miből lesz nyugdíj stb? miben fog megnyilvánulni az "added value"? hozzáteszem IT területen dolgozom..
2021. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%
Nem dolgozni nem fogunk. Hanem nem úgy, ahogy eddig volt. Meglesz oldva okosban az átállás, hiszen mindenki utálja ezt a világot jelenleg a mi generációnkban.
2021. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
2%
milyen konkértumot tudsz mondani? mi az hogy meg lesz oldva okosba? az nem válasz hogy ez így ahogy most van nem jó, ha tudsz jobbat akkor nagyon szívesen veszem, de az nem válasz hogy ez a mai világ így nem jó..
2021. márc. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
62%

Pl sok irodai munka home office lesz. Teljesítménybér lesz órabér helyett, így a munkavállaló akár 3-4 óra alatt végezhet egy napi feladatával.

Gyárak, gyorséttermek átalakulnak, robotok lesznek 100%-ban. Embereket tömegképeznek, hogy robotokat programozzanak. Minden biorobot munkát megreformálunk.

A mai világ emberölő. Muszáj tenni ellene valamit, mert a legtöbb fiatal már most depressziós, öngyilkos hajlamú csak a világ látványától.

2021. márc. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!