Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két hónapja vesztettem el az...

Két hónapja vesztettem el az éddesanyukámat rettentő fájdalom nem is akarok sokdzor felkelni mert kezdődik minden előről vele laktam. Szerintetek megoldás az ha gyógyszert szedek? Mert szedek. Vagy mi ttegyek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem bírnám ki azt én is vele lakok és van sok betegsége a multkor pl reggel nagyon csendben volt mikor átmentem a szobáján és még a fürdőben voltam azon járt az agyam, hogy ha visszamegyek nem e nem él majd de nem megmozdult. fiu v lány vagy? bér mondjuk ez mindegy ilyen esetben, nem tudom mit tegyél azt tudom h én mit tennék, de ilyet nem mondhatok senkinek
2015. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, fogadd részvétem!

A gyógyszer, a pia, az önsajnálat és hasonlók... egyik sem használ!!!


1. Gondolj arra, hogy ő már nem szenved tovább, megnyugodott, és most már a lelke jó helyen van, ...

2. Gondolj arra, hogy rengeteg emberrel történt már ilyen, nem te vagy az egyedüli, és ha ők kibírták, ha ők valamilyen módon túljutottak ezen a krízisen, neked is sikerülni fog...

3. Fel kell kelned, az élet megy tovább, van még dolgod itt a földön, vannak még emberek körülötted, akiknek valamilyen módon szükségük van rád, nem hagyhatod őket cserben azzal, hogy egész nap csak döglesz az ágyban, és szeded a pirulákat....

4. Fel kell nőni, felnőtt módra viselni a terheket, és akármilyen nehéz is, de menni kell az úton tovább!!!

2015. nov. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

És mit szóljak én, aki két hete vesztettem el a feleségem hét évi házasság után? Akasszam fel magam?

Cudar nehéz, de ilyen az élet.

2015. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is elvesztettem 1,5 éve az édesapámat. Ez mindig fájni fog de annál jobban motivál hogy az amit ő tovább örökített én vagyok. És úgy akarok élni, hogy büszke lehessen rám. Ha a tükörbe nézek, tudom hogy én viszem tovább a lényét és az önsajnálattal , pusztítással megölném azt amiért ő küzdött és amiben hitt! Legyél jó, szeretteink elvesztése empatikusabbá is tesz jó eséllyel és másokat is könnyebb megérteni. Keresd a "jó" oldalát hogy mi az, amit ez által tanultál. ❤️
2015. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!