Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám levetkőzni a...

Hogy tudnám levetkőzni a gátlásom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, egész életemben introvertált voltam, sosem tudtam kiállni magam mellett, ezért gyakran ki voltam pécézve. Legtöbbször nyeltem mindent, és az érzéseimről is nehezen beszéltem bárkivel. Ez az utóbbi 1-2 évbe el kezdett feloldódni. Új baráti társaságba kerültem a barátnömmel pedig 4 hónapja leszünk eggyütt. Mindig zavarba jöttem sok ember előtt hogy fel kell szólalnom vagy megmondani, ha valami zavar. Most pedig a barátnőm baráti társaságába sokszor mondják, hogy jajj, szegény én, mert beszólogat (viccből) és én 1x se tudtam megvédeni, meg kellett volna, de félek ilyenkor. Hogy tudnám rendezni ezt a helyzetet? Hogy fejlődhetnék? Légyszives segítsetek. Köszönöm

2021. márc. 4. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az introvertált ember nem egyenlő az életképtelennel (bocsi). Én is introvertált vagyok, sosem volt ezzel problémám. Esetleg egy pszichológus a segítségedre lehet.
2021. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy neked kell fejlődnöd?
2021. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem kéne abban fejlődnöm hogy ki álljak magam és a barátnőm mellett de nem tudom hogy kéne. Ő azt mondja nekem kéne rájönnöm. (Vagy hogy egyáltalán elmondjam a véleményem)
2021. márc. 4. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni, hidd el a hatás nem marad el! Néhány hét alatt nagyobb lesz az arcod kicsit, de ne vidd túlzásba, meg kell találni a középutat, én is ilyen voltam és vagyok is, soknesetben inkább nyelek, de már legtöbbször kimondom amit gondolok, ezért nem is nagyon vannak barátaim, de nem érdekel, inkább legyek egyedül, minthogy kétszínű emberekkel legyek körülvéve, vagy méginkább hogy én kétszínű lennék!
2021. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!