Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Robin Williams jó ember volt?

Robin Williams jó ember volt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 21:12
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
48 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Egy alkoholista drogos színész volt, mint sokan mások.

Ezzel rengeteg fájdalmat okozott a családjának, majd az öngyilkosságba menekült. Lehet, hogy híres volt, de a jó ember nagyon nem itt kezdődik.

Csak az ember hülyesége, hogy a hírességekkel szemben megbocsátó.

2021. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Olyan értelemben igen, hogy bitang jó színész volt. De aztán őt pont a hírnév taszította a szakadékba. Amúgy való igaz, nagyon kevesen vannak a színészek közt, akik makulátlanok és mindent normálisan tudnak kezelni, ami körülveszi őket a rivaldafényben és nem az italban/kábítószerben keresik a végső megnyugvást. Nem csoda, hogy sokan úgy tartják, hogy a hírnév inkább egy hullámvölgyes átok. De pont ez a helyzet a zenészekkel is. Ott is hányan nyírták ki önmagukat, meg sem lehet számolni.
2021. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért ez egy elég sarkított vélemény. tény, hogy alkoholista és kokainfüggő volt, ÉS az is, hogy depressziós volt (nem a kettő következménye miatt, ezekbe menekült).
2021. márc. 4. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Ezért mondom, hogy kifogás mindig volt és lesz a pocsék viselkedésre és életvitelre. Minden függő ilyen. A képmutatás pedig a szokásos, nincs új a nap alatt. A viszkist is csodálják, pedig egy bűnöző patkány.
2021. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Az volt. Az ember a cselekedeteinek az összessége.

Rossz ember az, aki másokkal rosszat tesz.

Ő legfeljebb magával tett rosszat.

Aztán másik kérdés, veled mit tett?

Hogy tett veled jót?

Tetszettek a filmjei?

Megnevettetett komikusként?

És tette ezt úgy, hogy nem bántott meg vagy gúnyolt ki senkit?

2021. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Halottról jót vagy semmit .de pofán bas..zálak 1es bazmeg egy csodáatos szinész volt énis már csak felnöttként értem meg pr filmjére a 90es évekböl. ugy vitte bele a szinházat a filmekbe hogy észre sem vetted.Vizsgáljuk meg a dolgokat a másik szemszögéböl. [link]
2021. márc. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Ahogy írtam, a szokásos. Jó színész volt, kinek ártott?

Pl a családjának. Meg lehet kérdezni az első feleségét erről, vagy akiket az alkoholmámorában bántott, esetleg azokat, akiket elhagyott.

Persze az egymillió alkesz országában egy újabb alkesz csak példakép lehet.

Szánalmas.

2021. márc. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Függőség

Az 1970-es évek végén és az 1980-as évek elején Williams kokainfüggő volt. [58] John Belushialkalmi barátja volt ,[48] és a Saturday Night Live képregény 1982-es halála drogtúladagolás miatt, ami azután történt, hogy a két férfi együtt bulizott, valamint saját fia, Zak születése arra késztette, hogy leszokjon a drogokról és az alkoholról: "Ébresztő volt? Ó, igen, egy hatalmas szinten. Az esküdtszék is segített." [58] Williams később azt mondta Belushi haláláról: "A szart is kijózanított belőlem." [147] Williams a testmozgáshoz és a kerékpározáshoz fordult, hogy segítsen enyhíteni a depresszióját röviddel Belushi halála után; Szerint a kerékpár bolt tulajdonosa Tony Tom, Williams azt mondta: "kerékpározás megmentette az életemet." [148][149][150]


2003-ban, Williams kezdett inni újra, miközben dolgozik egy film Alaszkában. [146] 2006-ban bejelentkezett egy kábítószerrel való visszaélés rehabilitációs központBa Newbergben, Oregon államban,mondván, hogy alkoholista. [151][152] Évekkel később Williams elismerte, hogy nem tartja fenn a józanságát , de azt mondta, hogy soha nem tért vissza kokaint használni,és egy 2010-es interjúban kijelentette:


Nem. Kokain- paranoiás és impotens, milyen szórakoztató. Nem gondoltam, hogy visszatérünk erre. Haszontalan beszélgetések éjfélig, hajnalban úgy ébredve, mint egy vámpír egy napi hágón. Cikkszám: [146]


2014 közepén Williams felvette magát a Hazelden Alapítvány Addiktológiai Központjába Center Citybe,Minnesotába, alkoholizmus kezelésére. cikkének (2) 153.


Későbbi egészségügyi szövődmények

2009 márciusában szívproblémák miatt kórházba került. Elhalasztotta egy emberes túráját műtétre, hogy kicserélje az aortabillentyűjét,[154] megjavítsa a mitrális szelepét, és kijavítsa szabálytalan szívverését. [155] A műtét befejeződött március 13-án, 2009, a Cleveland Klinika. cikkének (2) 156.


Publicistája, Mara Buxbaum elmondta, hogy halála előtt súlyos depresszióban szenvedett. [157] Felesége, Susan Schneider azt mondta, hogy a halála előtti időszakban Williams józan volt, de korai stádiumú Parkinson-kórt diagnosztizáltaknála - ami olyan információ volt, hogy "még nem áll készen arra, hogy nyilvánosan megossza". [158][159] A boncolás kimutatta, hogy Williamsnek diffúz Lewy test demenciája volt, amit Parkinson-kórként diagnosztizáltak. Ez hozzájárulhatott a depressziójhoz. [158][160][161]


A Neurology című folyóiratban két évvel halála után megjelent tanulmányában Schneider feltárta, hogy a Lewy testbetegség patológiáját Williamsben több orvos is a legrosszabb kórképek közé írta le. Betegségének korai tüneteit 2013 októberében írta le. Williams kezdeti állapota magában foglalta a hirtelen és hosszan tartó tüske a félelem és a szorongás, a stressz és az álmatlanság, amely súlyosbította a súlyosságát, hogy magában foglalja a memória elvesztése, paranoia, és téveszmék. Schneider szerint: "Robin elvesztette az eszét, és tisztában volt vele... Azt mondogatta: "Csak újra akarom indítani az agyamat. "[ 162]


Halál

2014. augusztus 11-én a kaliforniai Paradise Cay-bentalálható otthonában Williams akasztással öngyilkos lett. A testét elhamvasztották Monte San Anselmo-i Hills-i kápolnájában,hamvait másnap szétszórták a San Francisco-öbölben. [163][164]


A 2014 novemberében kiadott boncolási jegyzőkönyv arra a következtetésre jutott, hogy "akasztás miatt fulladásban halt meg". [165][166] Sem alkoholról, sem illegális drogokról nem volt szó, és a szervezetében jelen lévő vényköteles gyógyszerek terápiás szinten voltak. A jelentés azt is megjegyezte, hogy Williams depresszióban és szorongásban szenvedett. [167] Az agyszövet vizsgálata azt sugallta, hogy Williams "diffúz Lewy test demenciában" szenvedett. [160] Özvegye, Susan Schneider Williams úgy jellemezte a betegséget, mint "a férjem agyában lévő terroristát", és azt mondta, hogy "akárhogy is nézzük – Lewy testének jelenléte elvette az életét", utalva a Parkinson-kór korábbi diagnózisára. [162] Felfedte, hogy a halála előtti évben Williams hirtelen és hosszan tartó félelmet és szorongást, depressziót és álmatlanságot tapasztalt, ami súlyossága romlott, beleértve a memóriavesztést, a paranoiát és a téveszméket. Orvosi szakértők küzdöttek, hogy meghatározzák az oka, és végül diagnosztizált neki a Parkinson-kór. cikkének (2) 162.


A Lewy Body Dementia Association (LBDA) tisztázta a különbséget a kifejezés használt boncolási jelentés, "diffúz Lewy test demencia", amely gyakrabban nevezik "diffúz Lewy testbetegség", és utal az alapbetegség folyamat-és az ernyő kifejezés "Lewy test demencia"-amely magában foglalja mind a Parkinson-kór demencia (PD) és a demencia Lewy szervek (DLB). [168] Az LBDA szóvivője, Dennis Dickson szerint "A jelentés megerősíti, hogy depressziót, szorongást és paranoiát tapasztalt, ami parkinsonos vagy lewy-i demenciában fordulhat elő. ... nem, nem, A korai PD, Lewy szervek általában korlátozott eloszlás, de a DLB, a Lewy szervek széles körben elterjedt az agyban, mint volt a helyzet Robin Williams." [168] Ian G. McKeith, a Lewy test demenciák professzora és kutatója megjegyezte, hogy Williams tüneteit és boncolási megállapításait a DLB magyarázta. cikkének (2) 169. wikipédia olvassatok . egyébkén jó ember volt és szinész zseni.

2021. márc. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezt csak az családja/rokonai/egyéb emberek tudhatják akik személyesen ismerték. Azért inni, drogozni, 3x nősülni (+ megcsalni a feleségeimet), elhanyagolni a családot nem éppen követendő magatartás. Gondolom azért befigyelt adócsalás és egyebek, ahogy az már csak lenni szokott az ilyen embereknél (csak ő épp nem bukott le). Persze értékrend függő, kinek mi fér bele, mert van akinek a fentiek főbenjáró bűnök, van aki meg legyint rájuk...Egyébkén pár interjúban, fellépésen nekem határozottan nem szimpatikus, beképzelt alaknak tűnt, főleg fénykorában. Ettől még jó színész volt, de magánemberként ki tudja.
2021. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kamaszként sok filmjét láttam, és mindig volt valami amit nem tudtam megfogalmazni, de éreztem, hogy valami nem stimmel vele. Csak nem tudtam mi, de így felnőtt fejjel és a végkifejlet ismeretében már értem. Nem tudom jó ember volt-e, de az biztos, hogy boldogtalan, ez látszik rajta, nagyon szomorú szeme van, és ez átüt minden alakításán (amitől nekem nagyon egy kaptafásak is a filmjei).
2021. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!