Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Folyamatosan azt érzem, hogy...

Folyamatosan azt érzem, hogy nővé szeretnék válni. Mit tegyek? 26/f

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 21:32
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Úgy vélem, a válaszok tükrözik az országban is uralkodó színvonalat. Személyeskedés, kirekesztés, elutasítás. Fel kellene nőni a témához és objektívan hozzászólni, nem pedig énközpontúan nézni azt. Tehát úgy hozzáállni, mintha a saját gyereked tette volna fel a kérdést. Akkor talán megszűnne az "én" meg a "te" és végre a "mi" lenne :)
2021. márc. 5. 22:49
 22/31 anonim ***** válasza:
89%

Az összes hozzászóló, aki szakember bevonását javasolja, jót akar neked. Ha ezt nem érted, az a te színvonaladat minősíti.


Értelemszerűen a gyerekem úgy neveéem, hogy tudjon és merjen azonosulni a nemével, és megküzdési stratégiákra is megtanítom. Belőled -sajnos- mindezek hiányoznak.


Javaslom a South Park Mr. Garrison vadiúj vaginája c. részének értő megtekintését.

2021. márc. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
88%

20. vagyok, én írtam, hogy menj terapeutához, mivel egy nemváltoztató műtét nem egy olyan dolog, amit ha megcsináltatsz, majd pár hónap múlva meggondolod magad, akkor csak úgy vissza lehet csináltatni, a transznemű embereknek is minden orvos azt javasolja, konzultáljon egy szakemberrel, mielőtt elkezdi az átalakulást.. Vagy milyen válaszokat vártál, olyanokat, hogy "nézz meg valami maszek nemváltoztató műtétet és csináld meg magadnak otthon, csak egy pár szike meg egy csomó papírtörlő kell hozzá"? Amúgy meg a kommentedből, amiben kifejtetted, azért akarsz nő lenni, mert sminkelni akarsz meg mert azt hiszed, nőként egyértelmű, hogy mindenki meg akar majd b**ni, nekem nem az jött le, hogy olyan komolyan gondolnád. (És amúgy ha mégis az az elsődleges indokod, hogy nő akarsz lenni, hogy sminkelhess meg jól nézhess ki: többek között a hozzád hasonlók miatt is javasolják, hogy érdemes lenne egy szakemberrel beszélgetni, mielőtt egy ilyen műtétet mellett dönt valaki).


Szóval nekem az jött le a kérdésedből, hogy a nőkből és a transzneműekből is egyaránt gúnyt űzöl és szerintem nem érdemled meg bárki szimpátiáját vagy segítségét sem. 🤷🏼‍♀️

2021. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Sajnos én pedig azt érzékelem, hogy inkább gúny tárgyává váltam és a segítségadás pedig másodlagossá vált. Én csak egy egyszerű kérdést tettem fel és objektív válaszokat vártam volna. Úgy vélem, ha külföldi portálon tenném fel ugyanezt a kérdést, akkor ott segítőbben és felvilágosultabban állnának hozzám, nem pedig ilyen offenzíven, mint itt.
2021. márc. 6. 15:19
 25/31 anonim ***** válasza:
77%
Jaj istenem kedves kérdező, ne várd már hogy kinyalják itt a fenekedet. Senkit nem érdekel a vergődésed, csak épp kiirtad a kérdést, aztán meg vártál rá választ, de nem azt kaptad, amit akartál.
2021. márc. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
77%

Erre a kérdésre nagyon nehéz válaszolni... de én együttérzek Veled :)


34F

2021. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
41%
A #23-esnak teljesen igaza van.
2021. aug. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
0%

A hozzászólók nagy többsége épületes baromságokat hord össze.Ezen sem pszichológus,sem terapeuta nem fog tudni segíteni.

Akinek fogalma sincs róla legalább ne írjon baromságokat!

A kérdezőnek meg azt tanácsolom,hogy ha ő nőnek érzi magát akkor legyen nő.Sajnos magyarországon elég őskőkorszaki a hozzá állás ezekhez a dolgokhoz.

Nem kérek hozzászólásokat kioktató szövegeket,mert magasról teszek rá.

2023. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#28

Látszik, hogy halvány lila fingod sincs arról, hogy ez hogyan működik.

2023. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
29 Magasról sz..k rá,hogy mit gondolsz.
2023. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!